Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Diskusijas Kontakti
Jaunumi Arhīvs Atsauksmes Publicitāte
 
Kas notiek
Jaunumi
Līdz 15.martam agrās pieteikšanās atlaide | Iesūtīts: 14.03.2018


Vēl tikai 2 dienas - šodien un rīt (līdz 15.martam, ieskaitot), aizpildot pieteikumu uz jebkuru vasaras nometni, iespējams saņemt agrās pieteikšanās atlaidi.
summējas ar bijušo dalībnieku atlaidi un arī ar brāļu/māsu atlaidi, ja no vienas ģimenes piedalās 2<bērni (arī tad, ja brauc uz dažādām nometnēm).

Izmantojiet iespēju saņemt atlaidi līdz pat Eur 21!

[komentāri]
Salidojuma foto | Iesūtīts: 14.03.2018


Fotogalerija, kur var līdz 13.04.2018. apskatīties un lejuplādēt foto un kopbildi no salidojuma, atrodas šeit: https://failiem.lv/u/hzcr5vct

[komentāri]
BUJ: - Aizpildīju pieteikumu, kas jādara tālāk? | Iesūtīts: 05.02.2018
Kad esat aizpildījuši pieteikuma formu, tā automātiski nonāk mūsu pieteikumu apstrādes sistēmā, no kuras lietvede tuvākajā darbadienā tos izdrukā un, pamatojoties uz sniegto informāciju, sagatavo dokumentus (līgumus utt.) sūtīšanai pa pastu uz pieteikumā norādīto pasta adresi (vai zvana uz pieteikumā norādīto tālruni, ja pieteikumā atzīmēts, ka vēlaties dokumentus kārtot klātienē birojā Rīgā).

Dokumentu sagatavošana, atkarībā no saņemto pieteikumu skaita, var aizņemt dažas dienas + laiks, kad vēstule pie jums ceļo.
Tāpēc, no pieteikuma aizpildīšanas brīža līdz dokumentu saņemšanai var paiet apm. 1,5 nedēļas.
Sakarā ar to, ka reizēm vēstules "mēdz aizmaldīties", lietvede nosūtīs uz pieteikumā norādīto e-pastu informatīvu vēstuli, kad dokumenti ir izsūtīti, - ja nedēļas laikā no izsūtīšanas dienas vēstuli pa pastu nesaņemat, zvaniet lietvedei uz tālr. 22829191, lai vienotos par atkārtotu izsūtīšanu vai tikšanos klātienē birojā.

Vieta skaitās rezervēta, kad esat aizpildījuši pieteikuma formu. Rezervācija ir spēkā līdz līgumā (ko saņemsiet pa pastu) norādītajam 1.iemaksas datumam.

Tātad - pēc pieteikuma aizpildīšanas jums jāsagaida dokumentus pa pastu un, kad dokumenti saņemti, tad jāveic vismaz pirmo iemaksu līgumā norādītajā termiņā, lai nostiprinātu vietas rezervāciju. Samaksāt ātrāk nevar, jo maksājot būs jānorāda līguma numurs.
Ja līdz norādītajam termiņam pirmā iemaksa nebūs veikta, jūs saņemsiet atgādinājuma e-pastu. Pēc atgādinājuma saņemšanas maksājums jāveic 3 darba dienu laikā vai arī telefoniski individuāli jāvienojas ar lietvedi par citu apmaksas termiņu, citādi rezervācija tiek anulēta.

[komentāri]
Vecāku zināšanai - izmaiņas MK noteikumos par ārsta zīmēm | Iesūtīts: 04.02.2018

2017.g. vasarā Ministru kabinets apstiprināja grozījumus noteikumos Nr. 981 “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība”, kuri jau stājušies spēkā un kuri paredz izmaiņas prasībās par ārsta zīmes nepieciešamību dalībai bērnu nometnēs.

Kas tagad būtu jāzina/jāņem vērā vecākiem? -

Šovasar, piedaloties dienas nometnēs, t.s. ārsta zīmi un potēšanas pases kopiju dalībniekiem vairs nevajadzēs.

Diennakts nometnēs ārsta zīmi joprojām vajadzēs iesniegt ārsta zīmi, taču ārsta zīmes "derīguma termiņš" būs daudz garāks - 3 mēneši iepriekšējo 10 darba dienu vietā, un pošu pasi/ierakstus nevajadzēs. Kā arī atcelta norma par to, kādiem ierakstiem jābūt obligāti šajā medicīnas izziņā, proti, ārsti tur var ierakstīt "Pr.vesels" - ar to arī pietiks, ja bērnam nav kādu speciālu medicīnisku rekomendāciju.

Tas nozīmē, ka maija beigās izņemta ārsta zīme būs derīga gandrīz līdz vasaras beigām. Tāpēc, ja plānots piedalīties vairākās diennakts nometnēs, pietiek ar vienu ārsta zīmi, kuru neaizmirstiet nometnes pēdējā dienā paņemiet atpakaļ no nometnes organizētāja, lai varētu zīmi iesniegt nākamajā diennakts nometnē, kurā bērns piedalīsies.

Sporta skolu (kuru dalībnieki 1xgadā apmeklē t.s. speciālos sporta ārstus) un jaunsargu organizētajās nometnēs ārsta zīmes arī vairs nevajadzēs.
Turklāt, sporta skolu audzēkņiem ārsta zīmi nevajadzēs iesniegt arī, ja viņi piedalīsies citu organizētāju nometnēs, piemēram, piedzīvojumu nometnēs - viņu vecākiem tikai būs jāapliecina dalībnieku anketā, ka bērns regulāri apmeklē t.s. "sporta ārstus".

Sakarā ar visu iepriekšminēto, visās nometnēs - gan dienas, gan diennakts, nometnes 1.dienā visiem nometnes dalībniekiem būs jāpārbauda galvas - vai nav utis/gnīdas. To drīkstēs veikt tikai ārstniecības persona (par pārbaudes faktu būs jāsastāda apliecinošs dokuments - kas, kam, kad pārbaudījis, paraksts utt)

[komentāri]
Sākusies pieteikšanās uz nometnēm | Iesūtīts: 04.02.2018
Nometņu saraksts un informācija par nometnēm: www.mirandasnometnes.lv/nometnes

[komentāri]
Daudzbērnu ģimenes atlaides saņemšanas noteikumi | Iesūtīts: 01.02.2018


Piesakot uz jebkuru diennakts nometni 2018.gada vasarā bērnus no daudzbērnu ģimenes (3< bērni), pirmajam pieteiktajam bērnam piešķirsim uz vienu nometni daudzbērnu ģimenes atlaidi Eur 25 (nesummējas ar citām atlaidēm) .

Pārējiem ģimenes bērniem
, kas piedalīsies nometnē/-s (tajā pašā nometnē vai citās Mirandas Nometnēs) vai arī, ja šis vien bērns brauc uz vairākām nometnēm, tad uz otro un nākamajām, tiks piemērotas mūsu regulārās atlaides, kas summējas (kuras attiecināmas uz pieteikuma dalībnieku un pieteikuma brīdi :agrās pieteikšanas atlaide - Eur 7; bijušo dalībnieku atlaide - Eur 7, ja nometnēs piedalās 2<bērni no ģimenes- Eur 7).

Ja uz nometni no daudzbērnu ģimenes brauc tikai viens bērns, bet citi ģimenes bērni nebrauc, šim bērnam tiks arī piešķirta daudzbērnu ģimenes atlaide.

Lai piemērotu atlaidi, pēc pieteikuma aizpildīšanas jāuzraksta iesniegums uz e-pastu: nometne@apollo.lv :
"Lūdzu, piešķirt daudzbērnu ģimenes atlaidi nometnes dalībniekam (vārds, uzvārds), kurš pieteikts uz nometni (nometnes nosaukums, datumi)."
E-pastam pielikumā jāpievieno: 3+ daudzbērnu ģimenes kartes kopija (tā puse, kurā redzami bērnu vārdi).

[komentāri]
Salidojums - 11.martā (svētdien) | Iesūtīts: 31.01.2018


Ikgadējais Mirandas Nometņu dalībnieku salidojums notiks šogad 11.martā (svētdien) Volvo ledus hallē (A halle) Rīgā, Jūrmalas gatvē 78d (Imantā), no plkst.12.00 līdz 14.00.

Lieliska iespēja tikties ar nometņu draugiem un paslidot!
Dalība pasākumā (t.sk. slidošana) ir BEZ MAKSAS.

Ierašanās un reģistrēšanās no plkst. 11.15 līdz 12.15. -1.stāvā (pie galdiņa, kuram blakus būs nometņu baneris).

Tie, kuri vēlēsies slidot- BEZ MAKSAS slidošanas iespēja A hallē no plkst. 12.00 līdz 14.00
Slidas jāņem līdzi savas, ja nav- varēs izīrēt hallē par maksu (slidu īres cena Eur 3/st.) Rēķinieties, ka hallē ir ierobežots daudzums slidu un daži izmēri var beigties ātrāk. Tāpēc ieteicams ierasties laicīgi).

Ja nevēlas slidot, kā arī līdzi atnākušie vecāki, kas negrib slidot, var atrasties/tusēt :) tribīnēs.

Kā parasti starp salidojuma dalībniekiem (gan slidotājiem, gan neslidotājiem) tiks izlozētas BALVAS - bezmaksas ceļazīme uz vasaras nometni (nometne pēc izvēles, Eur 259.90 vērtībā; balva netiek izsniegta naudā; ja izvēlas lētāku nometni, starpība netiek izmaksāta vai kā citādi segta) un ceļazīme ar 50% atlaidi, kā arī citas piemiņas balviņas.
Izloze A hallē notiks plkst. 13.30. Balvas tiks izlozētas starp tiem, kas būs klāt izlozes brīdī.

[komentāri]
Sākusies pieteikšanās uz nometni Harija Potera faniem | Iesūtīts: 31.01.2018
7.kalambola augstākās līgas čempionāta rezultāti | Iesūtīts: 24.09.2017
24.septembrī norisinājās Latvijas 7.kalambola augstākās līgas čempionāts.
1.vieta - Lūšu tornis (100 punkti)
2.viera - Vāveru tornis (100 punkti)
3.vieta - Pūču tornis (90 punkti)
4.vieta - Lāču tornis (50 punkti)

Rezultatīvākais čempionāta spēlētājs - Leandra Spriesle (Lūšu tornis)
Vērtīgākais čempionāta spēlētājs - Helēna Tukiša (Lāču tornis)
Labākais stīpsargs - Arts Stuberovskis (Pūču tornis)
Labākais zibšņā ķērājs - Kārlis Gatis Pļavenieks (Lūšu tornis)

Aktīvākā līdzjutēja balva (4 krūzīšu komplekts ar visu torņu ģerboņiem) - Elmai Āboltiņa.

[komentāri]
No 1.jūlija izmaiņas MK noteikumos par nometņu organizēšanu | Iesūtīts: 28.06.2017
Otrdien, 27. Jūnijā, Ministru kabineta sēdē atbalstīti grozījumi MK noteikumos Nr. 981 “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība”, kuri stājas spēkā jau pēc 3 dienām - 1.jūlijā.

Grozījumi paredz izmaiņas prasībās par ārsta zīmes nepieciešamību un higiēnas pamatprasībām nometnēs.

Kas tagad būtu jāzina/jāņem vērā vecākiem? -

No 1.jūlija, piedaloties dienas nometnēs, t.s. ārsta zīmi un potēšanas pases kopiju dalībniekiem vairs nevajadzēs.
Diennakts nometnēs ārsta zīme būs nepieciešama, taču ārsta zīmes "derīguma termiņš" būs daudz garāks - 3 mēneši iepriekšējo 10 darba dienu vietā, un pošu pasi/ierakstus nevajadzēs. Kā arī atcelta norma par to, kādiem ierakstiem jābūt obligāti šajā medicīnas izziņā, proti, ārsti tur var ierakstīt "Pr.vesels" - ar to arī pietiks, ja bērnam nav kādu speciālu medicīnisku rekomendāciju.

Sporta skolu (kuru dalībnieki 1xgadā apmeklē speciālos sporta ārstus) un jaunsargu organizētajās nometnēs ārsta zīmes arī vairs nevajadzēs.

No 1.oktobra visās nometnēs - gan dienas, gan diennakts, nometnes 1.dienā visiem nometnes dalībniekiem būs jāpārbauda galvas - vai nav utis/gnīdas. To drīkstēs veikt tikai ārstniecības persona (par pārbaudes faktu būs jāsastāda apliecinošs dokuments - kas, kam, kad pārbaudījis, paraksts utt)

[komentāri]
Galvenais - drošums un kvalitāte | Iesūtīts: 06.06.2016
Lai sagatavotos nometņu vasarai, Mirandas Nometņu audzinātājiem katru gadu pavasarī tiek rīkotas ikgadējās drošības mācības, kurās tiek mācīts, kā dažādos nelaimes gadījumos sniegt pirmo palīdzību, kā rīkoties, ja kādam iekož ērce vai ja bērnam ir kādas izmaiņas veselības stāvoklī utml.

Mirandas Nometnes ir vienīgās nometnes Latvijā, kuras katru gadu pirms nometņu sezonas sākuma visiem nometņu darbiniekiem organizē speciālas apmācības pirmās palīdzības sniegšanā un rīcībā dažādos gadījumos.

Mūsu mērķis - organizēt ne tikai interesantas, bet arī bērniem drošas vasaras nometnes.[komentāri]
Informācija vecākiem, kuru bērni slimo ar celiakiju | Iesūtīts: 02.03.2016


Mirandas Nometnes ir vienīgās atklātās nometnes Latvijā, kur nometņu organizētājs nodrošina pavāru, kuri gatavos ēdienus, speciālu apmācību par bezglutēna diētas ievērošanu, ēdienu gatavošanu un ēdiena gatavošanas drošas vides organizāciju.

Tāpēc MIRANDAS NOMETNĒS var piedalīties arī bērni, kuri slimo ar celiakiju, - pavāres var pagatavot atsevišķi ēdienu no bērnam līdzi iedotās speciālās pārtikas.

Kā tas notiek: nometnes pirmajā dienā iedodiet līdzi dalībniekam maisiņu ar viņam paredzētajiem speciālajiem produktiem, ko izmantot gatavošanai. Ja pēc nometnes būs palikuši pāri kādi neizmantoti produkti no iedotajiem, tie tiks bērnam atdoti atpakaļ pēdējā dienā.

Produkti, kurus mēs iesakām paņemt:
- speciālie milti (jo ēdienkartē ir paredzētas pankūkas - lai bērnam var atsevišķi izcept)
- makaronveidīgie izstrādājumi
- maize un īpašā desa (brokastīm sviestmaizītēm)
- katram vakaram naksniņām - kāds našķis- cepumi vai kas līdzīgs vai auglis (jo parasti naksniņās bērniem ir kāda bulciņa)
- speciālie kellogsi
- var iedot līdzi jogurtiņus.
Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet nometnes vadītājai- 29429191.

[komentāri]
Kur var lejuplādēt himnu un atvadu nakts dziesmu? | Iesūtīts: 12.05.2014
Mirandas nometņu himnu un dziesmu "Atvadu nakts" var lejuplādēt šeit: http://failiem.lv/u/pnvblgi

Video, kas tika rādīts ballē, var redzēt youtube šeit: https://www.youtube.com/watch?v=BFwBhbIrCL8
Šo video var lejuplādēt šeit: http://failiem.lv/u/tyikkhr

[komentāri]
Mūsu nometņu dziesma | Iesūtīts: 27.02.2011
Šovasar kā veltījums nometņu dalībniekiem tika sacerēta jauna Mirandas Nometņu dziesma "Atvadu nakts".

Dziesma sacerēta, domājot par pēdējo nakti nometnē, kad otrā dienā no rīta ir jāšķiras no nometņu draugiem, un ir pēdējā nakts nometnē... Jūs esat iepazinušies nometnē, sadraudzējušies, bet nu, iespējams, ka viņus vairs nekad nesatiksiet...

Tikpat labi, klausoties dziesmu, var domāt par klases izlaidumu- noteikti daudzi kopš izlaiduma dienas arī vairs netiks redzēti, kaut kopā ir tik daudzi skolas soli deldēti un blēņas darītas...

Ja nedzirdēji dziesmu "Atvadu nakts" līdz šim, tad vari to noklausīties arī šeit:
http://www.draugiem.lv/miranda - Labajā pusē dziesmu sadaļā- "Atvadu nakts"

Vārdu un mūzikas autore- Miranda

Dziesmu dzied Evija Smagare un Artūrs Palkevičs

[komentāri]
Pieteikšanās turpinās | Iesūtīts: 01.06.2017
Uz nometnēm var pieteikties, kamēr ir brīvas vietas un kamēr nav slēgta pieteikšanās.
Vēršam uzmanību, ka uz dažām nometnēm, kur pieteikšanās vēl turpinās, palikušas vien dažas brīvas vietas. Nenokavējiet!

[komentāri]
Pirmās palīdzības un drošības profilakses pasākumu apmācības | Iesūtīts: 12.04.2017
Jau vairākus gadus pēc kārtas Mirandas Nometnes organizē visiem saviem nometņu audzinātājiem īpašas apmācības, gatavojoties nometņu sezonai - pirmās palīdzības sniegšanas un drošības profilaktisko pasākumu mācības.
Šogad mācības notiks 28.maijā.

Mirandas Nometnes ir vienīgās nometnes Latvijā, kuras veic šādu speciālu apmācību visiem darbiniekiem pieaicinot licencētus un pieredzējušus attiecīgās jomas speciālistus-lektorus.

Mūsu prioritātes: drošība un kvalitāte. Lai bērni nometnēs var izbaudīt piedzīvojumus un vecākiem mājās ir sirdsmiers.

[komentāri]
© 2004-2018 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.