Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 
Kas notiek
Jaunumi
Unikālais seanss - jau 13.(!)novembrī. Vēlies redzēt? | Iesūtīts: 17.10.2018

Jau šī gada novembrī atgriezīsimies maģiskajā Harry Potter un Fantastic Beasts pasaulē ar "Fantastiskās būtnes: Grindevalda noziegumi", otro no plānotās piecu (!) filmu sērijas.

13.novembrī vakarā k/t Forum Cinemas tiek rīkots īpašais - PIRMS oficiālās pirmizrādes (kas būs 16.novembrī) seanss (izredzētajiem ;) - jo vietu skaits ir ierobežots, tas ir tikai 1 seanss!)
Īpašam seansam arī īpaša programma:
21:00 - ievadvārdi, konkurss ar balvām, atrakcijas no Kino Kults un ACME Film Latvija;
21:30 - "sarkanā paklāja" tiešraide no filmas pirmizrādes Londonā;
22:00 - "Fantastiskās būtnes: Grindelvalda noziegumi" Latvijas pirmizrāde!

Mums ir tikusi laime vairāku biļešu veidolā uz šo seansu. Esam nolēmuši šīs biļetes izmantot kā balvas RUDENS nometnē, tāpēc, ja vēlies izmantot iespēju kļūt par vienu no pirmajiem cilvēkiem Latvijā, kas redz jauno filmu, pasteidzies pieteikties uz nometni, kas sākas jau šo svētdien!
Atbalsts Eur 100 vērtībā 3+Ģimenes kartes īpašniekiem | Iesūtīts: 09.10.2018


Lai pieteiktos Eur 100 atlaidei (šo summu vecāku vietā līdzfinansēs VRAA),

1) jāaizpilda pieteikums nometnei šeit: https://mirandasnometnes.lv/pieteikties/?forma
pieteikuma sadaļā "Piezīmes" ierakstot 3+Ģimenes kartes numuru un derīguma termiņu, kā arī vienam no vecākiem (tam, kura vārds uzvārds ir uz 3+Ģimenes kartes) jānosūta

2) uz e-pastu: nometne@apollo.lv jānosūta
1) 3+Ģimenes kartes kopija - abas puses,

Ja no daudzbērnu ģimenes nometnē piedalīsies vairāki bērni, līdzfinansējumu Eur 100 apmērā var pieprasīt katram bērnam, kurš ir ierakstīts 3+Ģimenes kartē, - tādā gadījumā pieteikums un jāpilda par katru bērnu atsevišķi.
8. kalambola augstākās līgas čempionāts 16.septembrī | Iesūtīts: 12.09.2018
Š.g. 16.septembrī Rīgā, Rīgas 15.vidusskolas sporta zālē, Visvalža ielā 9, notiks kārtējais kalambola augstālās līgas čempionāts.

Austākās līgas spēlētājiem (skat. sarakstu zemāk) jāapstiprina dalība čempionātā līdz 14.09., atsūtot e-pastu uz nometne@apollo.lv vai SMS uz tel.nr.: 29429191. (Vārds, uzvārds, tornis ieradīsies uz kalambola čempionātu)

Ieeja visiem- bez maksas! Var ņemt līdzi radus, draugus, klasesbiedrus.

Ierašanās: spēlētājiem- no plkst.8.30 līdz 9.00 - līdzi jāņem nometnes krekliņš un sporta bikses, sporta apavi (būs ģērbtuves, kur varēs pārģērbties),
Skatītājiem ieeja -no plkst. 9.30.
Spēļu sākums plkst. 10.00. Plānotais pasākuma ilgums - līdz apm.plkst. 13.30/14.00.

Visi skatītāji un dalībnieki piedalīsies vērtīgu balvu izlozē, piemēram, bezmaksas ceļazīme uz nometni.
Skatītāji (t.sk. vecāki) varēs spēļu pārtraukumā piedalīties precizitātes konkursā, mēģinot trāpīt sviedeni stīpā ;)

Līdzjutējiem un spēlētājiem vēlams ierasties nometnes T-kreklos (ja ir), lai vieglāk atpazīt draugus.

Kur atrodas Rīgas 15.vidusskola? - Visvalža ielā 9, - ieejot skolas teritorijā, jāiet garām skolas ēkai- sporta halle ir aiz skolas. - Karte šeit: https://www.google.com/maps/preview?ie=UTF-8&fb=1&gl=lv&sll=56.947657,24.131649&sspn=0.0179762,0.043946&cid=11463977537197144872&q=R%C4%ABgas+15.+vidusskola&ei=dH4OVIWFKIHmyQPlzoCIBA&sqi=2&ved=0CJoBEPwSMAs

Augstākās līgas spēlētājiem pasākuma laikā būs iespēja pasūtīt īpašos kalambola augstākās līgas spēlētāju T-kreklus. (T-krekla cena Eur 15.90)
Pasūtītos kreklus, kad tie būs gatavi, varēs saņemt pa pastu (piemaksājot par pasta izdevumiem) vai birojā.

Kalambola augstākās līgas spēlētāji šogad, kuri tiek aicināti pārstāvēt savu torni:

Lāču tornis
Krišjānis Belickis
Roberts Berziņš
Ieva Apsēna
Marta Bērziņa
Alise Bogdanova
Britnija Brakovska
Keita Elizabete Caune
Zane Cemena
Amēlija Gerda Gulbe
Rets Gūtmanis
Karlīna Estere Jurča
Hanna Kalniņa
Elīza Kalniņa
Lauma Kotāne
Kārlis Maksims Kotāns
Kristofers Lūkass Krūgaļaužs
Sandis Ķešāns
Amanda Mankus
Jasmīna Pakalne
Paula Popele
Patriks Priede
Valters Kārlis Purmalis
Katrīna Paula Rašmane
Markus Artis Roze
Linards Linuss Sproģis
Luīze Stepena
Arnis Tukišs
Helēna Tuliša
Ieva Vagare
Edvards Vilnītis
Alberts Vilnītis
Gustavs Viziņš
Alise Voklova
Mārcis Volkovs
Marians Zandersons
Matīss Zicāns
Lidija Zvārgule

... [lasi tālāk!]
Kā/kad nodot atpakaļ aizpildīto līgumu un anketu? | Iesūtīts: 19.04.2018
Kad būsiet pa pastu saņēmuši dokumentus un aizpildījuši, vienkāršākais veids, kā nodot atpakaļ mūsu eksemplārus -
1 līguma eksemplāru un aizpildīto anketu kopā ar ārsta izziņu
varat nodot mums nometnes 1.dienā, kad ieradīsieties uz nometni - līgums un anketa nav obligāti jāsūta mums atpakaļ pa pastu.
Ārsta zīme bērnam no ārzemēm | Iesūtīts: 18.04.2018
Ja bērns pastāvīgi dzīvo ārzemēs un viņa ģimenes ārsts ir ārzemēs, kur, bieži vien ārsti zīmēs nedrīkst izpaust nekādu informāciju, saistītu ar veselības stāvokli tad, iedodoties uz nometni, derēs arī ārzemju daktera izrakstīta izziņa, kurā būs tikai ieraksts, ka bērns ir praktiski vesels.

Visticamāk, ka ārzemēs uzrakstītā izziņa nebūs latviešu valodā, tāpēc vecākiem uz tās pašas zīmes apakšā (ja ir vieta) vai uz citas atsevišķas lapas jāuzraksta tulkojums latviešu valodā (vecāki var iztulkot paši) un ar savu parakstu jāapliecina ar parakstu, ka tulkojuma teksts atbilst ārsta zīmē rakstītajam ("Apliecinu, ka tulkojums atbilst ārsta izziņa rakstītajam saturam. Vecāka vārds, uzvārds, paraksts.)

Arī ārzemēs izrakstīta ārsta izziņa, līdzīgi kā Latvijā izsniegtās, būs derīga 3 mēnešus no datuma, kas būs uz izziņas.
Ja bērns dzīvo ārzemēs- kādu adresi rakstīt pieteikumā? | Iesūtīts: 18.04.2018
Ja uz nometni tiek pieteikts bērns, kurš dzīvo ārzemēs un uz Latviju atbrauc tikai vasaras brīvlaikā, tad pieteikumā, lūdzu, norādiet adresi, kur bērns dzīvos Latvijā, kad būs atbraucis vasarā un OBLIGĀTI - pieteikuma apakšā PIEZĪMĒS uzrakstiet ADRESI ĀRZEMĒS- kur bērns dzīvo šobrīd (vēlams drukātiem burtiem - kā rakstīt uz pasta aploksnes, lai vēstule sasniegtu adresātu - OBLIGĀTI ar ārzemju PASTA INDEKSU.

Ārzemju adrese nepieciešama, jo mēs sūtām dokumentus PA PASTU ARĪ UZ ĀRZEMĒM: 1) lai vecāki var aizpildīt un parakstīt oriģinālos līgumus- tos iedosiet tad līdzi bērnam, braucot uz Latviju uz nometni, lai mums atdod mūsu eksemplārus nometnes pirmajā dienā; 2) lai bērnam ir prieks saņemt personīgi adresēto vēstuli ar ielūgumu uz nometni.
BUJ: - Aizpildīju pieteikumu, kas jādara tālāk? | Iesūtīts: 05.02.2018
Kad esat aizpildījuši pieteikuma formu, tā automātiski nonāk mūsu pieteikumu apstrādes sistēmā, no kuras lietvede tuvākajā darbadienā tos izdrukā un, pamatojoties uz sniegto informāciju, sagatavo dokumentus (līgumus utt.) sūtīšanai pa pastu uz pieteikumā norādīto pasta adresi (vai zvana uz pieteikumā norādīto tālruni, ja pieteikumā atzīmēts, ka vēlaties dokumentus kārtot klātienē birojā Rīgā).

Dokumentu sagatavošana, atkarībā no saņemto pieteikumu skaita, var aizņemt dažas dienas + laiks, kad vēstule pie jums ceļo.
Tāpēc, no pieteikuma aizpildīšanas brīža līdz dokumentu saņemšanai var paiet apm. 1,5 nedēļas.
Sakarā ar to, ka reizēm vēstules "mēdz aizmaldīties", lietvede nosūtīs uz pieteikumā norādīto e-pastu informatīvu vēstuli, kad dokumenti ir izsūtīti, - ja nedēļas laikā no izsūtīšanas dienas vēstuli pa pastu nesaņemat, zvaniet lietvedei uz tālr. 22829191, lai vienotos par atkārtotu izsūtīšanu vai tikšanos klātienē birojā.

Vieta skaitās rezervēta, kad esat aizpildījuši pieteikuma formu. Rezervācija ir spēkā līdz līgumā (ko saņemsiet pa pastu) norādītajam 1.iemaksas datumam.

Tātad - pēc pieteikuma aizpildīšanas jums jāsagaida dokumentus pa pastu un, kad dokumenti saņemti, tad jāveic vismaz pirmo iemaksu līgumā norādītajā termiņā, lai nostiprinātu vietas rezervāciju. Samaksāt ātrāk nevar, jo maksājot būs jānorāda līguma numurs.
Ja līdz norādītajam termiņam pirmā iemaksa nebūs veikta, jūs saņemsiet atgādinājuma e-pastu. Pēc atgādinājuma saņemšanas maksājums jāveic 3 darba dienu laikā vai arī telefoniski individuāli jāvienojas ar lietvedi par citu apmaksas termiņu, citādi rezervācija tiek anulēta.
Pārējo dalības maksu var maksāt vienā vai vairākos maksājumos pa daļām (kā Jums ērtāk) tā, lai visa summa būtu nomaksāta apm.2 nedēļas pirms nometnes sākuma.
Mūsu līguma eksemplāru un aizpildīto anketu var atpakaļ pa pastu nesūtīt, - tos varēs nodot kopā ar ārsta zīmi pirmajā nometnes dienā, kad bērns ieradīsies nometnē.
Vecāku zināšanai - izmaiņas MK noteikumos par ārsta zīmēm | Iesūtīts: 04.02.2018

2017.g. vasarā Ministru kabinets apstiprināja grozījumus noteikumos Nr. 981 “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība”, kuri jau stājušies spēkā un kuri paredz izmaiņas prasībās par ārsta zīmes nepieciešamību dalībai bērnu nometnēs.

Kas tagad būtu jāzina/jāņem vērā vecākiem? -

Šovasar, piedaloties dienas nometnēs, t.s. ārsta zīmi un potēšanas pases kopiju dalībniekiem vairs nevajadzēs.

Diennakts nometnēs ārsta zīmi joprojām vajadzēs iesniegt ārsta zīmi, taču ārsta zīmes "derīguma termiņš" būs daudz garāks - 3 mēneši iepriekšējo 10 darba dienu vietā, un pošu pasi/ierakstus nevajadzēs. Kā arī atcelta norma par to, kādiem ierakstiem jābūt obligāti šajā medicīnas izziņā, proti, ārsti tur var ierakstīt "Pr.vesels" - ar to arī pietiks, ja bērnam nav kādu speciālu medicīnisku rekomendāciju.

Tas nozīmē, ka maija beigās izņemta ārsta zīme būs derīga gandrīz līdz vasaras beigām. Tāpēc, ja plānots piedalīties vairākās diennakts nometnēs, pietiek ar vienu ārsta zīmi, kuru neaizmirstiet nometnes pēdējā dienā paņemiet atpakaļ no nometnes organizētāja, lai varētu zīmi iesniegt nākamajā diennakts nometnē, kurā bērns piedalīsies.

Sporta skolu (kuru dalībnieki 1xgadā apmeklē t.s. speciālos sporta ārstus) un jaunsargu organizētajās nometnēs ārsta zīmes arī vairs nevajadzēs.
Turklāt, sporta skolu audzēkņiem ārsta zīmi nevajadzēs iesniegt arī, ja viņi piedalīsies citu organizētāju nometnēs, piemēram, piedzīvojumu nometnēs - viņu vecākiem tikai būs jāapliecina dalībnieku anketā, ka bērns regulāri apmeklē t.s. "sporta ārstus".

Sakarā ar visu iepriekšminēto, visās nometnēs - gan dienas, gan diennakts, nometnes 1.dienā visiem nometnes dalībniekiem būs jāpārbauda galvas - vai nav utis/gnīdas. To drīkstēs veikt tikai ārstniecības persona (par pārbaudes faktu būs jāsastāda apliecinošs dokuments - kas, kam, kad pārbaudījis, paraksts utt)
Sākusies pieteikšanās uz nometnēm | Iesūtīts: 04.02.2018
Nometņu saraksts un informācija par nometnēm: www.mirandasnometnes.lv/nometnes
Salidojums - 11.martā (svētdien) | Iesūtīts: 31.01.2018


Ikgadējais Mirandas Nometņu dalībnieku salidojums notiks šogad 11.martā (svētdien) Volvo ledus hallē (A halle) Rīgā, Jūrmalas gatvē 78d (Imantā), no plkst.12.00 līdz 14.00.

Lieliska iespēja tikties ar nometņu draugiem un paslidot!
Dalība pasākumā (t.sk. slidošana) ir BEZ MAKSAS.

Ierašanās un reģistrēšanās no plkst. 11.15 līdz 12.15. -1.stāvā (pie galdiņa, kuram blakus būs nometņu baneris).

Tie, kuri vēlēsies slidot- BEZ MAKSAS slidošanas iespēja A hallē no plkst. 12.00 līdz 14.00
Slidas jāņem līdzi savas, ja nav- varēs izīrēt hallē par maksu (slidu īres cena Eur 3/st.) Rēķinieties, ka hallē ir ierobežots daudzums slidu un daži izmēri var beigties ātrāk. Tāpēc ieteicams ierasties laicīgi).

Ja nevēlas slidot, kā arī līdzi atnākušie vecāki, kas negrib slidot, var atrasties/tusēt :) tribīnēs.

Kā parasti starp salidojuma dalībniekiem (gan slidotājiem, gan neslidotājiem) tiks izlozētas BALVAS - bezmaksas ceļazīme uz vasaras nometni (nometne pēc izvēles, Eur 259.90 vērtībā; balva netiek izsniegta naudā; ja izvēlas lētāku nometni, starpība netiek izmaksāta vai kā citādi segta) un ceļazīme ar 50% atlaidi, kā arī citas piemiņas balviņas.
Izloze A hallē notiks plkst. 13.30. Balvas tiks izlozētas starp tiem, kas būs klāt izlozes brīdī.
Sākusies pieteikšanās uz nometni Harija Potera faniem | Iesūtīts: 31.01.2018
7.kalambola augstākās līgas čempionāta rezultāti | Iesūtīts: 24.09.2017
24.septembrī norisinājās Latvijas 7.kalambola augstākās līgas čempionāts.
1.vieta - Lūšu tornis (100 punkti)
2.viera - Vāveru tornis (100 punkti)
3.vieta - Pūču tornis (90 punkti)
4.vieta - Lāču tornis (50 punkti)

Rezultatīvākais čempionāta spēlētājs - Leandra Spriesle (Lūšu tornis)
Vērtīgākais čempionāta spēlētājs - Helēna Tukiša (Lāču tornis)
Labākais stīpsargs - Arts Stuberovskis (Pūču tornis)
Labākais zibšņā ķērājs - Kārlis Gatis Pļavenieks (Lūšu tornis)

Aktīvākā līdzjutēja balva (4 krūzīšu komplekts ar visu torņu ģerboņiem) - Elmai Āboltiņa.
No 1.jūlija izmaiņas MK noteikumos par nometņu organizēšanu | Iesūtīts: 28.06.2017
Otrdien, 27. Jūnijā, Ministru kabineta sēdē atbalstīti grozījumi MK noteikumos Nr. 981 “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība”, kuri stājas spēkā jau pēc 3 dienām - 1.jūlijā.

Grozījumi paredz izmaiņas prasībās par ārsta zīmes nepieciešamību un higiēnas pamatprasībām nometnēs.

Kas tagad būtu jāzina/jāņem vērā vecākiem? -

No 1.jūlija, piedaloties dienas nometnēs, t.s. ārsta zīmi un potēšanas pases kopiju dalībniekiem vairs nevajadzēs.
Diennakts nometnēs ārsta zīme būs nepieciešama, taču ārsta zīmes "derīguma termiņš" būs daudz garāks - 3 mēneši iepriekšējo 10 darba dienu vietā, un pošu pasi/ierakstus nevajadzēs. Kā arī atcelta norma par to, kādiem ierakstiem jābūt obligāti šajā medicīnas izziņā, proti, ārsti tur var ierakstīt "Pr.vesels" - ar to arī pietiks, ja bērnam nav kādu speciālu medicīnisku rekomendāciju.

Sporta skolu (kuru dalībnieki 1xgadā apmeklē speciālos sporta ārstus) un jaunsargu organizētajās nometnēs ārsta zīmes arī vairs nevajadzēs.

No 1.oktobra visās nometnēs - gan dienas, gan diennakts, nometnes 1.dienā visiem nometnes dalībniekiem būs jāpārbauda galvas - vai nav utis/gnīdas. To drīkstēs veikt tikai ārstniecības persona (par pārbaudes faktu būs jāsastāda apliecinošs dokuments - kas, kam, kad pārbaudījis, paraksts utt)
Galvenais - drošums un kvalitāte | Iesūtīts: 06.06.2016
Lai sagatavotos nometņu vasarai, Mirandas Nometņu audzinātājiem katru gadu pavasarī tiek rīkotas ikgadējās drošības mācības, kurās tiek mācīts, kā dažādos nelaimes gadījumos sniegt pirmo palīdzību, kā rīkoties, ja kādam iekož ērce vai ja bērnam ir kādas izmaiņas veselības stāvoklī utml.

Mirandas Nometnes ir vienīgās nometnes Latvijā, kuras katru gadu pirms nometņu sezonas sākuma visiem nometņu darbiniekiem organizē speciālas apmācības pirmās palīdzības sniegšanā un rīcībā dažādos gadījumos.

Mūsu mērķis - organizēt ne tikai interesantas, bet arī bērniem drošas vasaras nometnes.

Informācija vecākiem, kuru bērni slimo ar celiakiju | Iesūtīts: 02.03.2016


Mirandas Nometnes ir vienīgās atklātās nometnes Latvijā, kur nometņu organizētājs nodrošina pavāru, kuri gatavos ēdienus, speciālu apmācību par bezglutēna diētas ievērošanu, ēdienu gatavošanu un ēdiena gatavošanas drošas vides organizāciju.

Tāpēc MIRANDAS NOMETNĒS var piedalīties arī bērni, kuri slimo ar celiakiju, - pavāres var pagatavot atsevišķi ēdienu no bērnam līdzi iedotās speciālās pārtikas.

Kā tas notiek: nometnes pirmajā dienā iedodiet līdzi dalībniekam maisiņu ar viņam paredzētajiem speciālajiem produktiem, ko izmantot gatavošanai. Ja pēc nometnes būs palikuši pāri kādi neizmantoti produkti no iedotajiem, tie tiks bērnam atdoti atpakaļ pēdējā dienā.

Produkti, kurus mēs iesakām paņemt:
- speciālie milti (jo ēdienkartē ir paredzētas pankūkas - lai bērnam var atsevišķi izcept)
- makaronveidīgie izstrādājumi
- maize un īpašā desa (brokastīm sviestmaizītēm)
- katram vakaram naksniņām - kāds našķis- cepumi vai kas līdzīgs vai auglis (jo parasti naksniņās bērniem ir kāda bulciņa)
- speciālie kellogsi
- var iedot līdzi jogurtiņus.
Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet nometnes vadītājai- 29429191.
Kur var lejuplādēt himnu un atvadu nakts dziesmu? | Iesūtīts: 12.05.2014
Mirandas nometņu himnu un dziesmu "Atvadu nakts" var lejuplādēt šeit: http://failiem.lv/u/pnvblgi

Video, kas tika rādīts ballē, var redzēt youtube šeit: https://www.youtube.com/watch?v=BFwBhbIrCL8
Šo video var lejuplādēt šeit: http://failiem.lv/u/tyikkhr
© 2004-2018 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.