Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 
 
Vāverestorņa dalībniekamamma:
(19.06.2022 23:04)
Šīs vasaras lieliskākais atklājums un neaizmirstamākais piedzīvojums noteikti ir Mirandas nometne. Harija Potera nometne – viss ap un par Harija Potera notikumiem –Burvju pasaulei cienošas un spēles, aizraujošdi turnīri, priekšnesumi un svinīgā Burvju balle valšu ritmos. Un vēl iegūtie apbalvojumi - medaļas un kausi, iegūtie draugi, pozitīvās emocijas un jauna pieredze. Garšīga ēdināšana. Lieliska vietas izvēle – Zemītes pilī. Nedēļa paskrēja kā viens zibsnis ne tikai jauniešiem, bet arī vecākiem. Arī vecāki tika ierauti līdzi aizraujošā apraidē no notikuma vietas! Milzumlielais paldies Harija Potera komandai un lieliskajiem profesoriem par pozitīvajām emocijām nedēļas garumā. Paldies par darbu, ko Jūs darāt! Prieks rada prieku! Nometne, kas nu jau ir "must have" sarakstā :) Uz tikšanos nākamajos piedzīvojumos!
Lāča torņa dalīnieka mamma.:
(19.06.2022 16:21)
Harija Potera 🕷📓🗝 nometne-aizraujoša,saliedējoša,kalambolu spēlējoša,valsi burvju ballē nodejota! Burvīga vasaras nedēļa jauniešiem 🥰! Ar medaļām,kausiem apbalvoti !!! Paldies ❤️! Un vecākiem sajūta kā līdzdarbojoties 🥰,ar fantastisku reportāžu visas nedēļas garumā 📓🗝✔️!
Laura Z.:
(13.06.2022 11:32)
Ļoti interesanta un aizraujoša nometne!!! Nākamajā gadā braukšu atkal!!:)
Vanesa:
(21.10.2021 11:49)
Šī nometne tiešām ir vis labākā nometne kurā esmu bijusi .Šijā nometnē biju otro gadu pēc kartas šijā gadā bija nedaudz savadāk ar gulēšanas vietu mēs gulējām teltīs . tas bija lieliski jo visu nakti pļāpajam ar blakus teltī dzivojošajiem .Divas naktis pēc kartas nebiju gulejusi un beigubeigas es aizmigu nodarbībā gandrīz bet es nebiju vienīga . Vel mums bija jataisa majasdarbi bet tāka mums uz veselu telšu pilsētiņu bija viens galds man nācās taisīt teltī es jau biju gandrīz pabeigusi savu pūķa olas krāsošanu un tad kadas meitenes udens pudele uzkrita uz manu darbu un viņam noplīsa gabals bet tad es izgaju no situacijas un pateicu ka manam pūķim garšo papīrs:) Bet jau pienākusi pēdējā atvadu nakts visi raud ieskaitot mani neviens nebija gulējis ... visi sēdeja līdz pat rītausmai aplī un runāja .Pat profesors sēdeja ar mums un stāstija senos nostāstus par zemītes pili.Nu vis jau rīts pienācis laiks kravāt mantas cik ļoti to negribējas darīt gribējas kautkur noslēpties un palikt :) un pie mums atbrauca burvju makslinieks .Vispar es nekur vel nebiju jutuses tikpat labi cik tur liels paldies Miranda!!!
Lācis Roberts:
(28.07.2021 12:25)
Labdien! Šī nometne, kas ir Burvju nometne ir vienkārši pasakaina, protams vēlos izteikt lielu paldies par labākajām emocijām, par to ka noņēmāt mobilās ierīces, kas mums ļāva vislabāk izbaudīt šīs emocijas un labi pavadīt laiku, par labākajiem cilvēkiem ar kuriem runājos vēl no 1 mana gada, Par profesoru Palīdzību, Ideālo humora izjūtu, un prieka asarām kas nobira pēdējās nometnes dienās, manas emocijas bija vienkārši pasakainas, bija ļoti ļoti jautri. Kalambola čempis, ĶMB un Protams mūsu visu lielā burvju Balle - Tas viss arī bija pasakaini, Zemītes pilī mēs esam viena liela ģimene uzrakstīta vienā lielā grāmatā, kuru saudz dzīve, un tā turpināsies un nekad nebeigsies, lai kas arī notiktu.
Lote 10 gadi :
(03.05.2021 20:55)
Ļoti laba nometne,bija jautri un laiks patiešām izkūpēja ka tvaiks un ēdiens vienkārši 😋🤤 skolotāji vienkārši amazing un filmu vakars arī bija jauks un ka varēja iepirkties snakus es iesaku šo nometni visiem
vinnijs puks :
(03.12.2020 16:50)
Tās ir kā otrās mājas❤️ Miranda nopietni ir padarījusi fantastisku darbu! Es jau braukšu nākamgad uz savu 6. gadu, un kaut kas par to nedēļu vienkārši ir tik amazing, ka nopietni iesaku braukt!! Atvadu nakts un šķiršanās rīts ir vissāpīgākie, bet tās atmiņas ko tu iegūsti nometnē... tas paliek ar tevi :)
Nikola Pe.:
(27.07.2020 14:16)
Nometne bija vienkārši brīnišķīga! Profesori bija atsaucīgi, ar viņiem vienmēr bija par ko aprunāties! Dažkārt varēja redzēt, ka viņi ir noguruši, bet viņi turpināja mūs iepriecināt ar spēlēm. Vieslektori bija ļoti atsaucīgi un vienmēr palīdzēja, ja mēs kaut ko nesapratām. Esmu ieguvusi daudz uzticamu draugu un zināšanas par spējām, kuras nepieciešamas aktierim. Paldies Mirandai par šādu brīnišķīgu iespēju!
Dana:
(24.07.2020 11:28)
Mīļš paldies par nometni, dēlam ļoti patika. Šīs bija mūsu pirmais mēģinājums, paldies, ka tik pozitīvs. Uz tikšanos nākamvasar (vedot bērnu mājās, tas bija pirmais jautājums - nākamvasar atkal varēs braukt?!) :)
Spiega Mesi mamma:
(19.07.2020 10:30)
Dēls bija spiegu nometnē. Pirmā nomente bez vecākiem. Sākumā bija nobijies, bet jau pēc pirmās dienas bija sajúsmā. Dienas piepildītas un interesantas. Prasa, kad bús otrā dała :). Izcila komanda, llabs saturs, garšīgs ēdiens
Elizabetes vecāmamma:
(18.07.2020 21:07)
Mīļā, foršā, lieliskā, superīgā Mirandas Nometnes komanda! Liels paldies par manas mazmeitas mirdzošajām acīm, smaidu un aizraujošo darbošanos nedēļas garumā!
Baiba:
(18.07.2020 21:04)
Ideàla nometne. Mēs braucam jau piekto gadu un esam ļoti apmierinàti ar nometnes darbību! Iesaku pamēğinàt visiem, kuri šaubàs! Bērns ir vienkàrši sajūsmà un ar nepacietību gaida jau nākamo gadu, kad varēs satikt draugus! 🥰
Zita:
(18.07.2020 20:35)
Bija vērts! Tiešām. Skeptiska un principā nedziedošs bērns joprojām dungo nometnes himnu :D Un plāno nākamgad braukt ATKAL (!)
Ierindnieka mamma:
(06.07.2020 09:48)
Mans dēls( 12.gadu )piedalijās nometnē,,Pasaules glābēji,, šī nometne viņam bija pirmā. Zēniem tā ir iespēja pārbaudīt savu izturību,fiziskās spējas,disciplīnas ievērošanu,jaunu prasmju apgūšanu. Paldies ,ka nometne sūtija wacapā atskaites par zēna ikdienu. Ar interesi sekojam visam,ko viņi darija. Dēlam šī nometne patika,domāju nākošgad arī apmeklēsim.Paldies visiem organizātoriem!
Ierindnieka mamma:
(06.07.2020 09:40)
Passules glābēji ir pirmā mana dēla nometne. Ar lielām bažām vedām dēlu uz šo nometni,arī viņam bija bailes,kā tur būs. Tā tomēr ir nometne ar militāru pieskaņu. Disciplīna,fiziskās nodarbības,prasmes ko ikdienā nelieto ,piemēram šūšana (zēniem tas sagādā grūtības)šaušana,ierindas mācība,atbildība un izpalīdzība.Nedēļa pagāja sekojot dēla gaitām,ko sūtija wacapā nometne.Citur dēls bija domīgāks,bet citur jau smaids uz lūpām. Kad atbraucām pakaļ ,sajutām ka ir kaut kādas izmaiņas dēlā. Viņš izskatijās tāds kā pieaudzis,apzinīgāks. Pats viņš visu ceļu uz mājām stāstija,ko iemācijies,apguvis. Dēlam 12 gadu ,nometne iemācija dadzas lietas,kas dzīvē noderēs. Iesaku vecākiem savus dēlus tur aizsūtīt. Paldies nometnes rīkotājiem,instruktoriem un visiem darbiniekiem,lai veicās turpmāk.
Niks:
Atsauksme:
( 1 2 ... 53 )
© 2004-2020 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.