Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 
 
vinnijs puks :
(03.12.2020 16:50)
Tās ir kā otrās mājas❤️ Miranda nopietni ir padarījusi fantastisku darbu! Es jau braukšu nākamgad uz savu 6. gadu, un kaut kas par to nedēļu vienkārši ir tik amazing, ka nopietni iesaku braukt!! Atvadu nakts un šķiršanās rīts ir vissāpīgākie, bet tās atmiņas ko tu iegūsti nometnē... tas paliek ar tevi :)
Nikola Pe.:
(27.07.2020 14:16)
Nometne bija vienkārši brīnišķīga! Profesori bija atsaucīgi, ar viņiem vienmēr bija par ko aprunāties! Dažkārt varēja redzēt, ka viņi ir noguruši, bet viņi turpināja mūs iepriecināt ar spēlēm. Vieslektori bija ļoti atsaucīgi un vienmēr palīdzēja, ja mēs kaut ko nesapratām. Esmu ieguvusi daudz uzticamu draugu un zināšanas par spējām, kuras nepieciešamas aktierim. Paldies Mirandai par šādu brīnišķīgu iespēju!
Dana:
(24.07.2020 11:28)
Mīļš paldies par nometni, dēlam ļoti patika. Šīs bija mūsu pirmais mēģinājums, paldies, ka tik pozitīvs. Uz tikšanos nākamvasar (vedot bērnu mājās, tas bija pirmais jautājums - nākamvasar atkal varēs braukt?!) :)
Niks:
Atsauksme:
( 1 2 ... 54 )
© 2004-2020 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.