Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 
 
Evitas mamma:
(16.08.2022 18:04)
Šogad mūsu meita Potera nometnē bija otro reizi, un viņai ļoti patika. Jūs visi, nometnes organizētāji un profesori,dariet brīnišķīgu darbu. Viss tik ļoti pārdomāts, organizēts, jūs visi esiet labā nozīmē fanātiķi. Nometnē tiek netieši (vai varbūt tieši pārdomāti) risinātas mūsdienu jauniešu problēmas. Bērni ar lielu entuziasmu spēlēja šahu, sporta spēles, piedalījās dažādās interesantās aktivitātēs, galu galā komunicēja viens ar otru. Un kur nu vēl valšu vakars, filmu nakts un neaizmirstamā nometnes himnas dziedāšana! Atbraucām pēc pozitīvu emociju piepildīta bērna. Paldies par brīnišķīgo nometni!
Annijas mamma:
(25.07.2022 15:26)
Milzīgs PALDIES par nometni "Stilīgām meitenēm". Meita jau otro gadu apmeklē un ļoti apmierināta. Šogad akcentēja, ka visas meitenes esot bijušas ļoti draudzīgas un atsaucīgas-kā viena ģimene, kaut tik tikko pazīstamas. Vadītājas super-jaukas, mīļas un gudras! Lai veicās arī turpmākajās nometnēs. Paldies komandai!
Pūce Helēna :
(24.07.2022 00:38)
šie visi 3 gadi ir burvīgi tā nedēja ko es pavadīju šogad ir forša es teikšu tā to sajūtu nevar aprakstīt ar vārdiem jo tas ir jāredz ar savām acīm pašiem tad kad es pirmo reizi iesoļoju zemītes pilī es domāju nu ko gan es tur darīšu es biju klusa meitene kas bij nobijusies bet tagat es braši soļoju iekšā pa durvīm un sveicinu visus nekad es neatradīšu sev tādus cilvēkus ar kuriem varu tik ļoti būt es pati paldies profesoriem Mirandai par šo brīnisķīgo iespēju piedalīties nometnē kā arī piebildīšu ka zemītes pankūkas ir garšīgas un arī parējie ēdieni Mirandas nometnes ir ka otrās mājas tiekamies nākošgad
Vāverestorņa dalībniekamamma:
(19.06.2022 23:04)
Šīs vasaras lieliskākais atklājums un neaizmirstamākais piedzīvojums noteikti ir Mirandas nometne. Harija Potera nometne – viss ap un par Harija Potera notikumiem –Burvju pasaulei cienošas un spēles, aizraujošdi turnīri, priekšnesumi un svinīgā Burvju balle valšu ritmos. Un vēl iegūtie apbalvojumi - medaļas un kausi, iegūtie draugi, pozitīvās emocijas un jauna pieredze. Garšīga ēdināšana. Lieliska vietas izvēle – Zemītes pilī. Nedēļa paskrēja kā viens zibsnis ne tikai jauniešiem, bet arī vecākiem. Arī vecāki tika ierauti līdzi aizraujošā apraidē no notikuma vietas! Milzumlielais paldies Harija Potera komandai un lieliskajiem profesoriem par pozitīvajām emocijām nedēļas garumā. Paldies par darbu, ko Jūs darāt! Prieks rada prieku! Nometne, kas nu jau ir "must have" sarakstā :) Uz tikšanos nākamajos piedzīvojumos!
Lāča torņa dalīnieka mamma.:
(19.06.2022 16:21)
Harija Potera 🕷📓🗝 nometne-aizraujoša,saliedējoša,kalambolu spēlējoša,valsi burvju ballē nodejota! Burvīga vasaras nedēļa jauniešiem 🥰! Ar medaļām,kausiem apbalvoti !!! Paldies ❤️! Un vecākiem sajūta kā līdzdarbojoties 🥰,ar fantastisku reportāžu visas nedēļas garumā 📓🗝✔️!
Laura Z.:
(13.06.2022 11:32)
Ļoti interesanta un aizraujoša nometne!!! Nākamajā gadā braukšu atkal!!:)
Vanesa:
(21.10.2021 11:49)
Šī nometne tiešām ir vis labākā nometne kurā esmu bijusi .Šijā nometnē biju otro gadu pēc kartas šijā gadā bija nedaudz savadāk ar gulēšanas vietu mēs gulējām teltīs . tas bija lieliski jo visu nakti pļāpajam ar blakus teltī dzivojošajiem .Divas naktis pēc kartas nebiju gulejusi un beigubeigas es aizmigu nodarbībā gandrīz bet es nebiju vienīga . Vel mums bija jataisa majasdarbi bet tāka mums uz veselu telšu pilsētiņu bija viens galds man nācās taisīt teltī es jau biju gandrīz pabeigusi savu pūķa olas krāsošanu un tad kadas meitenes udens pudele uzkrita uz manu darbu un viņam noplīsa gabals bet tad es izgaju no situacijas un pateicu ka manam pūķim garšo papīrs:) Bet jau pienākusi pēdējā atvadu nakts visi raud ieskaitot mani neviens nebija gulējis ... visi sēdeja līdz pat rītausmai aplī un runāja .Pat profesors sēdeja ar mums un stāstija senos nostāstus par zemītes pili.Nu vis jau rīts pienācis laiks kravāt mantas cik ļoti to negribējas darīt gribējas kautkur noslēpties un palikt :) un pie mums atbrauca burvju makslinieks .Vispar es nekur vel nebiju jutuses tikpat labi cik tur liels paldies Miranda!!!
Lācis Roberts:
(28.07.2021 12:25)
Labdien! Šī nometne, kas ir Burvju nometne ir vienkārši pasakaina, protams vēlos izteikt lielu paldies par labākajām emocijām, par to ka noņēmāt mobilās ierīces, kas mums ļāva vislabāk izbaudīt šīs emocijas un labi pavadīt laiku, par labākajiem cilvēkiem ar kuriem runājos vēl no 1 mana gada, Par profesoru Palīdzību, Ideālo humora izjūtu, un prieka asarām kas nobira pēdējās nometnes dienās, manas emocijas bija vienkārši pasakainas, bija ļoti ļoti jautri. Kalambola čempis, ĶMB un Protams mūsu visu lielā burvju Balle - Tas viss arī bija pasakaini, Zemītes pilī mēs esam viena liela ģimene uzrakstīta vienā lielā grāmatā, kuru saudz dzīve, un tā turpināsies un nekad nebeigsies, lai kas arī notiktu.
Lote 10 gadi :
(03.05.2021 20:55)
Ļoti laba nometne,bija jautri un laiks patiešām izkūpēja ka tvaiks un ēdiens vienkārši 😋🤤 skolotāji vienkārši amazing un filmu vakars arī bija jauks un ka varēja iepirkties snakus es iesaku šo nometni visiem
vinnijs puks :
(03.12.2020 16:50)
Tās ir kā otrās mājas❤️ Miranda nopietni ir padarījusi fantastisku darbu! Es jau braukšu nākamgad uz savu 6. gadu, un kaut kas par to nedēļu vienkārši ir tik amazing, ka nopietni iesaku braukt!! Atvadu nakts un šķiršanās rīts ir vissāpīgākie, bet tās atmiņas ko tu iegūsti nometnē... tas paliek ar tevi :)
Nikola Pe.:
(27.07.2020 14:16)
Nometne bija vienkārši brīnišķīga! Profesori bija atsaucīgi, ar viņiem vienmēr bija par ko aprunāties! Dažkārt varēja redzēt, ka viņi ir noguruši, bet viņi turpināja mūs iepriecināt ar spēlēm. Vieslektori bija ļoti atsaucīgi un vienmēr palīdzēja, ja mēs kaut ko nesapratām. Esmu ieguvusi daudz uzticamu draugu un zināšanas par spējām, kuras nepieciešamas aktierim. Paldies Mirandai par šādu brīnišķīgu iespēju!
Dana:
(24.07.2020 11:28)
Mīļš paldies par nometni, dēlam ļoti patika. Šīs bija mūsu pirmais mēģinājums, paldies, ka tik pozitīvs. Uz tikšanos nākamvasar (vedot bērnu mājās, tas bija pirmais jautājums - nākamvasar atkal varēs braukt?!) :)
Spiega Mesi mamma:
(19.07.2020 10:30)
Dēls bija spiegu nometnē. Pirmā nomente bez vecākiem. Sākumā bija nobijies, bet jau pēc pirmās dienas bija sajúsmā. Dienas piepildītas un interesantas. Prasa, kad bús otrā dała :). Izcila komanda, llabs saturs, garšīgs ēdiens
Elizabetes vecāmamma:
(18.07.2020 21:07)
Mīļā, foršā, lieliskā, superīgā Mirandas Nometnes komanda! Liels paldies par manas mazmeitas mirdzošajām acīm, smaidu un aizraujošo darbošanos nedēļas garumā!
Baiba:
(18.07.2020 21:04)
Ideàla nometne. Mēs braucam jau piekto gadu un esam ļoti apmierinàti ar nometnes darbību! Iesaku pamēğinàt visiem, kuri šaubàs! Bērns ir vienkàrši sajūsmà un ar nepacietību gaida jau nākamo gadu, kad varēs satikt draugus! 🥰
Niks:
Atsauksme:
( 1 2 ... 53 )
© 2004-2020 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.