Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 
 
Niks:
(05.01.2016 10:33)
Baigi kruti.
Magic club :
(15.09.2015 20:48)
Es biju Harija Potera nometnē
Magic club :
(15.09.2015 20:47)
Super nometne par godu šai nometnei izveidoju burvestību klubu iešu arī otro gadu paldies Hiacintei Sibillai pūkainītei Kāmītei Stīpiņam un Mirandai !
Pūce:
(25.07.2015 21:49)
Labākā nometne ever! Noteikti braukšu atkal. Paldies Mirandai,Nātrei,Vinnijai Pūkainītei,Bārbijai miegapelei,Džilai un Tvixam Tvīzlijam! HP nometne rullē un pūces arī!
Lācīte:
(22.06.2015 13:36)
Biju uz HP nometni (to maiņu kastikko beidzās), un manuprāt šī ir pati labākā nometne ever, esmu jau 2. gadu un 100% zinu, ka braukšu vēl un vēl! Profsori ir paši labākie, jau zinu Kāmīti, Miegapeli, Dolbiju, Sīriju, Fionu, Nātri, Finču, Džilu, Floru, Pūkainīti, un protams, profesori Mirandu! Paldies jums visiem, gan profesoriem, gan maniem draugiem! =D
Alisa Aleksašina:
(08.06.2015 14:11)
Esmu bijusi kopumā pa visiem gadiem 10 nometnēs un piecas no tām bija Mirandas nometnes. Godīgi sakot šīs nometnes nevar pilnīgi ne ar ko salīdzināt. Programma ir tik ļoti pārdomāta, ka visa diena paiet tik ātri un nemanāmi, jo brīvu brīžu vienkārši nav. Īstenībā profesori manu prāt labāku nemaz nevar būt. Pagaidām esmu iepazinusies tikai ar Miegapeli, Sīriju, Dolbiju, Hēliču, Mandragoru un Floru un bez domāšanas varu teikt, ka viņi visi ir VISS, VISS labākie! Viņu mīļums, humora izjūta un līdzjūtība .... Viņi nav profesori kā citās nometnēs kuri vienkārši stāv malā. Viņi iesaistas visur kur vien var, gan spēles ar mums spēlē, gan ballītēs dejo un tas padara to visu neaizmirstamu! man tagad ir tik daudz jaunu, foršu draugu! Un tas viss pateicoties Mirandas nometnēm. Un protams tās pankūkas ahhh viņas nevar negaršot! Jau zinu, ka nākamgad noteikti braukšu uz HP nometni un iespējams uz vēl kādu . īsāk sakot brauciet uz Mirandas nometnēm jūs to nenožēlosiet nekādā gadijumā. ❤❤❤
Ramona Cimziete:
(05.06.2015 13:06)
Man vienmēr paticis fotografēt un vienmēr paticis braukt uz nometnēm, tādēļ brīdī, kad ieraudzīju foto nometni kā vienu no piedāvājumiem, es sapratu – tas ir man. Un patiešām nenožēloju savu lēmumu. Mēs bijām tikai četri – biju bijusi dažās nometnēs ar pieciem, sešiem cilvēkiem, bet četri – tas ir jauns nometņu rekords. Tas jau ir viens iemesls, kādēļ es šo nometni nekad neaizmirsīšu. Otrs noteikti ir brīnišķīgie cilvēki, ko šeit satiku. Es ieguvu trīs jaunus draugus, kas jau ir pietiekams iemesls, lai sauktu nometni par izdevušos. Un protams, mūsu neatkārtojamā skolotāja. Man viņas pietrūks, es nejokoju. Viņa ir vienīgais cilvēks, kas spēj padarīt lekcijas par fotogrāfijas vēsturi kaut mazliet interesantas (un es to nerakstu tāpēc, ka man tā lika! Flora, sasodīts, paldies par šīm skaistajām sešām dienām!). Ne uz sekundi neradās sajūta, ka es mācītos, taču ja tā padomā – iemācījusies esmu daudz. Šodien ir nometnes pēdējā diena, man priekšā uz galda guļ Kerija, uz tāfeles uzzīmēts zaķītis, fonā skan mūzika, un es negribu braukt mājās. Man pietrūks filmu vakaru, runāšanas līdz vēlai naktij, muļķīgu dziesmu dziedāšanas un jā, pat lekciju un kontroldarbu. Man pietrūks Floras fotogrāfu stāstu, un zīmēšanas uz tāfeles, un rotaļu zaķīša, un mana koka, un pankūku, un visa pārējā. Veselas sešas dienas. Tikai sešas dienas. Es gibētu vēl sešas. Vēl sešdesmit. Vēl sešsimt. Es kļūstu pārāk sentimentāla, bet tā arī jūtos. Pa daļai gribas raudāt, pa daļai smieties par visu, kas piedzīvots, un vēl daļa manis vēlas pieķēdēties pie Zemītes pils sienas un nekas vairs nebraukt prom. Florai, Kerijai, Katei un Kristiānam – jūs esat vislabākie. Visiem pārējiem – es jūs patiešām apskaužu, jo jums ir iespēja izdzīvot vienu no vislabākajām nometnēm, kādā jebkad esmu bijusi (un esmu bijusi tiešām daudzās, ticiet man), pirmo reizi no jauna. Vislabākais starts vasarai, kādu vien varu iedomāties.
Deniss:
(04.07.2014 22:03)
Nometne bija ideāli ideāla. Es esmu pārliecināts, ka es šo nedēļu neaizmirsīšu nekad, ne to, kā es un Arnis mēģinājām mūsu "Playboy zaķu" priekšnesumu un ienāca Raine, ne to, kā es un Liene pārsteidzām visus ar mūsu glowstick priekšnesumu... un tā pasēdēšana pie ugunskura, bija sasodīti laba. Tās emocijas, ko tu iegūsti nometnē - to nevar aizmirst. Vai tās ir bailes (nāvēžu skrējiena laikā), kas pārvērtās par pozitīva adrenalīnu pieplūdumu, vai bēdas (pēdējās dienas laikā), kas tomēr pārvēršas par prieku un labām atmiņām. Paldies arī par šo "dzīves skolu", jo nometnē sastaptie cilvēki ir dažādi un ir jāprot pierast, jāprot būt sev pašam un jāprot nebaidīties, un darīt to, kas ir uz sirds, nebaidoties no citu viedokļa, jo nometnē mēs visi taču esam vienādi.
fans:
(04.07.2014 17:41)
Harija Potera nometne pati foršākā.Iesaku visiem aizbraukt.Ļoti forši
Lūšuks:
(26.06.2014 13:38)
Super nometne!
.linards:
(25.06.2014 22:55)
nometnes tik foršas ka gribas vēl un vēl biju pats vecākais savā main''a peč bijusājiem gadiem mirandas nometnēs
Elis :
(17.06.2014 11:59)
Forškās nometnes kuras es pazīstu visā Latvijā. Es dievinušīs nometnes!
garande:
(30.05.2014 16:15)
mirandas nometnes ir labaks nomenes kur es esmu bjusi.man loti patika harija potera,simpsonu,i love music and dancng,u.t.t........!;)
prof. Lūsīte :D:
(21.05.2014 13:06)
čaviņas te atkal es nevaru vienkarsi nodzivot dienu ja neesmu saskaitijusi cik dienas lidz nometnei liekas vel tik talu:( bet loti ceru kaut tas paietu atri jo nometnu laiks vienkarsi ir superigs es tik loti gribetu lai nometne notiktu veselu menesi jo vienkarsi tas ka viena nedela berni iepazist viensotru pirmaja diena vel svesi pedeja jau jaraud skiroties tik skumji :,( visi nometnu dalibnieki loti iesaku jums izbaudit so laiku jo tas vienkarsi ir tik unikals ka tadu laiku vairs atpakal nepagriezt bet tiesam es pa laikam atkal dziedu nometnes himnu un ari atvadu nakti dazreiz man vai raudat gribas jo tada cilveku sastava mes vairs nekad nebusim nometnes :( mirand man tev japasakas par to ka viss vienkarsi ir tik neatkartojams un superigs loti liels PALDIES ! :,) paldies ari profesoriem bez kuriem tas apburosais laiks nebutu nekads apburosais visiem bucas kas pielikusi roku lai sis nometnes pastavetu :*
jurka:
(12.05.2014 21:17)
patīk SPIEGU BĒRNI :) !!!!!!!
Niks:
Atsauksme:
( 1 2 3 ... 52 )
© 2004-2018 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.