Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 
 
Baiba:
(18.07.2020 21:04)
Ideàla nometne. Mēs braucam jau piekto gadu un esam ļoti apmierinàti ar nometnes darbību! Iesaku pamēğinàt visiem, kuri šaubàs! Bērns ir vienkàrši sajūsmà un ar nepacietību gaida jau nākamo gadu, kad varēs satikt draugus! 🥰
Zita:
(18.07.2020 20:35)
Bija vērts! Tiešām. Skeptiska un principā nedziedošs bērns joprojām dungo nometnes himnu :D Un plāno nākamgad braukt ATKAL (!)
Ierindnieka mamma:
(06.07.2020 09:48)
Mans dēls( 12.gadu )piedalijās nometnē,,Pasaules glābēji,, šī nometne viņam bija pirmā. Zēniem tā ir iespēja pārbaudīt savu izturību,fiziskās spējas,disciplīnas ievērošanu,jaunu prasmju apgūšanu. Paldies ,ka nometne sūtija wacapā atskaites par zēna ikdienu. Ar interesi sekojam visam,ko viņi darija. Dēlam šī nometne patika,domāju nākošgad arī apmeklēsim.Paldies visiem organizātoriem!
Ierindnieka mamma:
(06.07.2020 09:40)
Passules glābēji ir pirmā mana dēla nometne. Ar lielām bažām vedām dēlu uz šo nometni,arī viņam bija bailes,kā tur būs. Tā tomēr ir nometne ar militāru pieskaņu. Disciplīna,fiziskās nodarbības,prasmes ko ikdienā nelieto ,piemēram šūšana (zēniem tas sagādā grūtības)šaušana,ierindas mācība,atbildība un izpalīdzība.Nedēļa pagāja sekojot dēla gaitām,ko sūtija wacapā nometne.Citur dēls bija domīgāks,bet citur jau smaids uz lūpām. Kad atbraucām pakaļ ,sajutām ka ir kaut kādas izmaiņas dēlā. Viņš izskatijās tāds kā pieaudzis,apzinīgāks. Pats viņš visu ceļu uz mājām stāstija,ko iemācijies,apguvis. Dēlam 12 gadu ,nometne iemācija dadzas lietas,kas dzīvē noderēs. Iesaku vecākiem savus dēlus tur aizsūtīt. Paldies nometnes rīkotājiem,instruktoriem un visiem darbiniekiem,lai veicās turpmāk.
Patrīcija :
(04.07.2020 22:38)
Bijām Džumandži piedzīvojumu nometnē. Meitai šī bija pirmā nometne. Nespēj beigt stāstīt jau trešo stundu. Ēdiens esot bijis super, kompānija pārspēja cerēto, pasniedzēji neaizmirstami, vislabāk esot pateicis puisis. Tik daudz prieka, sajūsmas. Vienā laidā stāsta. Nākamgad braukšot atkal! Par tādu "wow" atbraucot no nometnes, nenožēloju samaksāto naudu un noteikti sūtīšu meitu atkal!
Romance28:
(04.07.2020 21:03)
Esmu pateicīga savai draudzenei, ka viņa ieteica Mirandas nometni - šī ir vienīgā nometne, kurā vecāks var izbaudīt visu kopā ar bērniem caur fotogrāfijām un caur video...Paldies Miranda, ka rīko tādu nometni😊
Kristofers No Lāčiem:
(18.12.2019 20:36)
Fantastiska nometne! Šogad braukšu 3 gadu un braukšu noteikti katru gadu! Aktivitātes te ir brīnišķīgas! Es apbrīnoju kā Miranda spēj apvienot visus šos bērnus kas brauc uz šīm nometnēm kā vienu lielu ģimeni! Pēdējā nakts pagājušgad bija mokošākā nakts jebkad jo bija rīt no rīta jābrauc projām! Atceros ka visi samīļojāmies un visi kopā raudājām par braukšanu projām! Ļoti iesaku šo nometni! ❤️💕
Anonīms:
(15.09.2019 21:08)
Šī ir vienkārši fantastiska nometne. Kad es pirmo reizi atbraucu es jau ieraugot pili sapratu, ka šī vieta kļūs par manām otrām mājām. Es atceros tos laikus no 2015 kad es sēdēju skatījos Mirandas nometņu reklāmas instagram, youtube un sapņoju par to cik es ļoti gribētu aizbraukt uz turieni. Un tad beidzot es te tiku. Es nenožēloju ne sekundi pat arī tie sarežģītie mājasdarbi ko mums profesori uzdot man sirdij bija tuvi. Katrs cilvēks no nometnes man kļuva par labāko draugu. Un ka var aizmirst brīnišķīgos ĶMB koncerta un M-faktora priekšnesumus. Bet es tik ļoti gribētu viņus redzēt vēlreiz. Varbūt jūs varētu atjaunot savu youtube kanālu un tur likt tos video vai vismaz aizsūtītu nometņu dalībniekiem, jo man ļoti pietrūks to priekšnesumu. :( Un tak kad pienāk atvadu nakts-trakāka diena nometnē. Es varu pateikt atvadu naktī raud visi, tikai dažiem asaras tek pa vaigiem, bet dažiem sirds sāp no atvadām. Bet es novēlu visiem savā dzīvē satikt tādus draugus, kādus es ieguvu šajās nometnēs. Paldies Miranda ❤
Lāča dēls:
(15.09.2019 21:07)
Šī ir vienkārši fantastiska nometne. Kad es pirmo reizi atbraucu es jau ieraugot pili sapratu, ka šī vieta kļūs par manām otrām mājām. Es atceros tos laikus no 2015 kad es sēdēju skatījos Mirandas nometņu reklāmas instag
Lācītis :
(02.04.2019 19:16)
Mirandas nometnes,ir vienkārši vārdos neizsakāms piedzīvojums,tik daudz labu atmiņu,daudz jaunu draugu,labākie profesori.Visi torņi ir tie labākie.Šīs nometnes ir kas vairāk par vienkāršām nometnēm,bet gan tās ir labākās un foršākās nometnes kādas jebkad varētu būt.Visi šajās nometnēs ir tik ļoti jauki un draudzīgi.Braukšu uz šīm nometnēm līdz vien varēšu un tās vienmēr paliks manās atmiņās. Pirmajā gadā kad atbraucu man likās ka es neiederēšos,bet šie jaukie profesori un Miranda mani iedvesmoja un padarīja mani drošāku.Protams bijām visi gan skumji,gan priecīgi,baidijāmies,raudājām,bet Miranda šos visus cilvēkus ir padarijusi vienkārši fantastiskus.Šīs visas ballītes un NON STOP filmu nakts ir vienkārši burvīgi.Vienmēr šīs nometnes paliks mūsu sirdīs. Nespēju sagaidīt vasaru!:) Liels liels paldies Mirandai,profesoriem un arī visiem nometņu draugiem. Jūs esat labākie! :)
Vāverēns:
(27.03.2019 20:58)
Kad skolābija sarkano kreklu diena uzvilku savu nometņu kreklu un biju pārsteikt ka gaiteņos man nopakaļ sauca MIRANDAS NOMETNES IR VISSSSS LABĀKĀS pati eju jau 3 gadus, nožēloju ka pēc 1. Gada nobijos un negāju vesalus 4 gadus, tādēļ pati visiem spēkiem cenšos palīdzēt drugiem no nometnes lai neiznāktu kā man, tagad gaidu 4. Gadu un par nometnēm tarkšķu cauru dienu, manai ģimaenei tas noteikti ir pieriebies 😊, bet tās ir labākās nometnes!!! Paldies❤❤❤❤❤❤❤❤
Vāverēns:
(16.12.2018 14:09)
Nometnes ir tik brīnišķīgas cik var būt kārtējo gadu biju uz HP nometni un man ļoti patika bija gan mazliet bailīgi gan ļoti jautri filmu nakyis ir cool un ballē varēja kārtīgi sakarst, ēdiens ir ļotj garšīgs profesori atbalstoši un jautri nometnieki ir ļoti draudzīgi un ja nepaveicās ar draugiem profesori un Miranda palīdzēs tos atrast!
Vāverēns:
(26.04.2018 16:20)
Nevaru sagaidīt nākamos gadus! Nekur nav tik labi kā mirandas nonetnēs! Profesori vienmēr ir atbalstoši un dzīvespriecīgi. Ja jāseņem balva par labāko nometni nominēju HP NOMETNI! Tur viss ir ideāli disenes, balle, pat sapņi. Šī nometne ir sapņu piepildijums! 🎵Aizturu elpu kad spogulī raugos pretī man smejas kāds burvis pamāj ar roku un aicina līdzi sen sapņos redzētas durvis tu aiz tām durvīm tur brīnumi dzīvo pretī tev rindā tie stājas pārsteidz un piepilda skaistākos sapņus šeit tagad jūtos kā mājās Mirandas nometnēs brīnumi notiek laiks izkūp tik ātri kā tvaiks atceries dienas ko vadijām kopā tas vasaras skaistākais laiks gadus kāds ātri par minūtēm vērtīs slēgs sapņu durvis kamēr vien sirdī mēs paliksim bērni dzīvs mūsos būs arī burvis ... 🎵 Paldies Miranda!
Nometniece:
(09.03.2018 17:11)
Vienmēr man ir patikušas šīs nometnes. Kad es pirmo reizi te ierados, es pat nesapratu kā spēšu tur iejusties. Tad profesori un Miranda mūs iepazīstināja ar noteikumiem un spēlējām iepazīšanās spēles. Iepazinos ar cilvēkiem (ne tikai ar meitenēm) un sāku saprast, ka te es iederos. Ja citur es varbūt jutos atstumta, vai pārāk vāja, tad te mani uzklausīja un iedrošināja. Profesori ir paši jautrākie un nekad nesēž malā! Tagad es katru dienu sazvanos ar nometņu draugiem un runāju stundām ilgi. Jau kad nometne beidzās, tās jau pietrūkst. Te tu neesi pats par sevi, te ir komanda un prieks, kuru tu rodi uzreiz katru rītu. Reizēm daži jautā - kāpēc man tik ļoti patīk šīs nometne (konkrēti HP nometne)? Jo te ir viss! Kad tu pamosties un negribas gulēt, tu risini uzdevumus ''Dienas Pareģī'' un gaidi kad citi piecelsies. Tad ir brokastis, kas nekad nav bijušas negaršīgas un tad jau mums ir rīta rosme, kur mēs skrienam pūķolu meklējumos. Tad protams ir nodarbības, kuras tiek pārvērstas piedzīvojumā! Kad ir vakars, nevar vien beigt domāt par satriecošajiem iespaidiem, kurus šeit guvu! Reizēm NON-STOP filmu vakars, reizēm kādas aktivitātes, to jau nevar paredzēt. Atzīšos - dažreiz pat negribēju zvanīt vecākiem un gari un plaši visu stāstīt. Vēlējos izbaudīt mirkli tagadnē. Bija arī atgadījumi, bailes, prieks un bēdas, tomēr mēs un profesori ar visu tikām galā. Šeit tu nekad nebūsi vīlies. Te ir viss - iespēja mīlēt, izdzīvot brīdi, sadraudzēties, izklaidēties un arī kaut ko iemācīties (kas šeit nav nemaz tik garlaicīgi). Tur nekā netrūkst! Ja jautāsiet, vai visus gadus uz turieni braukšu - pat nemēģiniet mani apturēt, jo tās būs liekas pūles. Tur šķiet, ka viss ir iespējams. Jā - pat lidot. Un tu nekad neparedzēsi kādi notikumi tevi ieraus jautrības virpulī. Tomēr gribēsies pakļauties. Nekad neizrauties ārā. Nekad to nepamest. Nekad to neaizmirst. Cilvēki mainās, daba mainās, visums mainās. Bet ne Mirandas nometnes. Jau var paredzēt, ka tās būs labākās nometnes mūsu mūžos. Es (..) - atsauksmes turpinājumā vēl 331 rakstzīmes.
HP nometņu fane:
(22.02.2017 14:24)
Nespēju sagaidīt Harija Potera nometni! To es gaidu jau veselu gadu! Ja es nebrauktu tas būtu grēks. Es iesaku braukt. Es jau zinu, ka tā būs FORŠĀKĀ NOMETNE EVER!!!!!
Niks:
Atsauksme:
( 1 2 3 ... 53 )
© 2004-2020 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.