Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 
 
Lācītis :
(02.04.2019 19:16)
Mirandas nometnes,ir vienkārši vārdos neizsakāms piedzīvojums,tik daudz labu atmiņu,daudz jaunu draugu,labākie profesori.Visi torņi ir tie labākie.Šīs nometnes ir kas vairāk par vienkāršām nometnēm,bet gan tās ir labākās un foršākās nometnes kādas jebkad varētu būt.Visi šajās nometnēs ir tik ļoti jauki un draudzīgi.Braukšu uz šīm nometnēm līdz vien varēšu un tās vienmēr paliks manās atmiņās. Pirmajā gadā kad atbraucu man likās ka es neiederēšos,bet šie jaukie profesori un Miranda mani iedvesmoja un padarīja mani drošāku.Protams bijām visi gan skumji,gan priecīgi,baidijāmies,raudājām,bet Miranda šos visus cilvēkus ir padarijusi vienkārši fantastiskus.Šīs visas ballītes un NON STOP filmu nakts ir vienkārši burvīgi.Vienmēr šīs nometnes paliks mūsu sirdīs. Nespēju sagaidīt vasaru!:) Liels liels paldies Mirandai,profesoriem un arī visiem nometņu draugiem. Jūs esat labākie! :)
Vāverēns:
(27.03.2019 20:58)
Kad skolābija sarkano kreklu diena uzvilku savu nometņu kreklu un biju pārsteikt ka gaiteņos man nopakaļ sauca MIRANDAS NOMETNES IR VISSSSS LABĀKĀS pati eju jau 3 gadus, nožēloju ka pēc 1. Gada nobijos un negāju vesalus 4 gadus, tādēļ pati visiem spēkiem cenšos palīdzēt drugiem no nometnes lai neiznāktu kā man, tagad gaidu 4. Gadu un par nometnēm tarkšķu cauru dienu, manai ģimaenei tas noteikti ir pieriebies 😊, bet tās ir labākās nometnes!!! Paldies❤❤❤❤❤❤❤❤
Vāverēns:
(16.12.2018 14:09)
Nometnes ir tik brīnišķīgas cik var būt kārtējo gadu biju uz HP nometni un man ļoti patika bija gan mazliet bailīgi gan ļoti jautri filmu nakyis ir cool un ballē varēja kārtīgi sakarst, ēdiens ir ļotj garšīgs profesori atbalstoši un jautri nometnieki ir ļoti draudzīgi un ja nepaveicās ar draugiem profesori un Miranda palīdzēs tos atrast!
Vāverēns:
(26.04.2018 16:20)
Nevaru sagaidīt nākamos gadus! Nekur nav tik labi kā mirandas nonetnēs! Profesori vienmēr ir atbalstoši un dzīvespriecīgi. Ja jāseņem balva par labāko nometni nominēju HP NOMETNI! Tur viss ir ideāli disenes, balle, pat sapņi. Šī nometne ir sapņu piepildijums! 🎵Aizturu elpu kad spogulī raugos pretī man smejas kāds burvis pamāj ar roku un aicina līdzi sen sapņos redzētas durvis tu aiz tām durvīm tur brīnumi dzīvo pretī tev rindā tie stājas pārsteidz un piepilda skaistākos sapņus šeit tagad jūtos kā mājās Mirandas nometnēs brīnumi notiek laiks izkūp tik ātri kā tvaiks atceries dienas ko vadijām kopā tas vasaras skaistākais laiks gadus kāds ātri par minūtēm vērtīs slēgs sapņu durvis kamēr vien sirdī mēs paliksim bērni dzīvs mūsos būs arī burvis ... 🎵 Paldies Miranda!
Nometniece:
(09.03.2018 17:11)
Vienmēr man ir patikušas šīs nometnes. Kad es pirmo reizi te ierados, es pat nesapratu kā spēšu tur iejusties. Tad profesori un Miranda mūs iepazīstināja ar noteikumiem un spēlējām iepazīšanās spēles. Iepazinos ar cilvēkiem (ne tikai ar meitenēm) un sāku saprast, ka te es iederos. Ja citur es varbūt jutos atstumta, vai pārāk vāja, tad te mani uzklausīja un iedrošināja. Profesori ir paši jautrākie un nekad nesēž malā! Tagad es katru dienu sazvanos ar nometņu draugiem un runāju stundām ilgi. Jau kad nometne beidzās, tās jau pietrūkst. Te tu neesi pats par sevi, te ir komanda un prieks, kuru tu rodi uzreiz katru rītu. Reizēm daži jautā - kāpēc man tik ļoti patīk šīs nometne (konkrēti HP nometne)? Jo te ir viss! Kad tu pamosties un negribas gulēt, tu risini uzdevumus ''Dienas Pareģī'' un gaidi kad citi piecelsies. Tad ir brokastis, kas nekad nav bijušas negaršīgas un tad jau mums ir rīta rosme, kur mēs skrienam pūķolu meklējumos. Tad protams ir nodarbības, kuras tiek pārvērstas piedzīvojumā! Kad ir vakars, nevar vien beigt domāt par satriecošajiem iespaidiem, kurus šeit guvu! Reizēm NON-STOP filmu vakars, reizēm kādas aktivitātes, to jau nevar paredzēt. Atzīšos - dažreiz pat negribēju zvanīt vecākiem un gari un plaši visu stāstīt. Vēlējos izbaudīt mirkli tagadnē. Bija arī atgadījumi, bailes, prieks un bēdas, tomēr mēs un profesori ar visu tikām galā. Šeit tu nekad nebūsi vīlies. Te ir viss - iespēja mīlēt, izdzīvot brīdi, sadraudzēties, izklaidēties un arī kaut ko iemācīties (kas šeit nav nemaz tik garlaicīgi). Tur nekā netrūkst! Ja jautāsiet, vai visus gadus uz turieni braukšu - pat nemēģiniet mani apturēt, jo tās būs liekas pūles. Tur šķiet, ka viss ir iespējams. Jā - pat lidot. Un tu nekad neparedzēsi kādi notikumi tevi ieraus jautrības virpulī. Tomēr gribēsies pakļauties. Nekad neizrauties ārā. Nekad to nepamest. Nekad to neaizmirst. Cilvēki mainās, daba mainās, visums mainās. Bet ne Mirandas nometnes. Jau var paredzēt, ka tās būs labākās nometnes mūsu mūžos. Es (..) - atsauksmes turpinājumā vēl 331 rakstzīmes.
HP nometņu fane:
(22.02.2017 14:24)
Nespēju sagaidīt Harija Potera nometni! To es gaidu jau veselu gadu! Ja es nebrauktu tas būtu grēks. Es iesaku braukt. Es jau zinu, ka tā būs FORŠĀKĀ NOMETNE EVER!!!!!
Vāverīte:
(02.02.2017 14:38)
Es uz šīm nometnēm eju jau no 5 gadiem un vienmēr man tās ir patikušas. Es vienmēr gaidu vasaru lai atkal varētu iet uz šīm nometnēm jo tur man ir draugi, profesori, garšīgs ēdiens un prieks izpētīt un mīlēt.
OSKARS:
(26.07.2016 15:14)
SIMPSONU nometne vienkārši fantastiski forša !!!!!!Es jau tagad zinu, ka tas ir mans labākais vasaras piedzīvojums ! Gribu uz vēl kādu Mirandas nometni !!
HP nometņu fane:
(14.07.2016 13:06)
HP nometne man bija labākais visā vasarā un varbūt pat gadā! Bija tādas izklaides kuras mājās es nekad neuztaisītu un tieši tāpēc tas bija neaizmirstamākais! Ieguvu labāko draugu pasaulē! Turklāt mājās vasarā tāpat nav ko darīt tikai sēdēt datorā. Bet nometnē nekas tāds nav.
Deniss:
(07.03.2016 21:36)
HP un Mirandas Nometnes - tās nav tikai nometnes, tas ir dzīvesstils!! To vasaras gaidīšanas laiku pat nevar aprakstīt... un ne jau skolas brīvības dēļ... nometņu dēļ. :)
Pūču pūce:
(16.02.2016 15:43)
Super nometne! Labākā ewer! pūces rullē! Paldies visiem profesoriem! Nākamgad noteikti arī braukšu!
Niks:
(05.01.2016 10:33)
Baigi kruti.
Magic club :
(15.09.2015 20:48)
Es biju Harija Potera nometnē
Magic club :
(15.09.2015 20:47)
Super nometne par godu šai nometnei izveidoju burvestību klubu iešu arī otro gadu paldies Hiacintei Sibillai pūkainītei Kāmītei Stīpiņam un Mirandai !
Pūce:
(25.07.2015 21:49)
Labākā nometne ever! Noteikti braukšu atkal. Paldies Mirandai,Nātrei,Vinnijai Pūkainītei,Bārbijai miegapelei,Džilai un Tvixam Tvīzlijam! HP nometne rullē un pūces arī!
Niks:
Atsauksme:
( 1 ... 2 3 4 ... 54 )
© 2004-2020 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.