Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 
 
Anonīms:
(30.07.2023 11:43)
Pati labākā nometne. Turpiniet veidot šādas nometnes.
Adri no pūčukiem:
(25.07.2023 23:25)
Braucu jau 3 gadus, braukšu arī nakamgad, obligāti!!! ''Zemīte ir tavas mājas...'' tā dziesma nemelo, tās tiešām ir otrās mājas
laumīte:
(23.07.2023 00:22)
Braucu jau piekto gadu - patiesi jūtos kā mājās, kad esmu šeit. Ēdiens ir garšīgs, aktivitātes - interesantas, un profesori arī ir neticami forši! Atmosfēra un savstarpējās attiecības šogad bija vēl labākas nekā citus gadus (Harija Potera 16-22 jūlija maiņa ). Es noteikti iesaku atbraukt uz šīm nometnēm! bučas
Daiga:
(29.06.2023 14:04)
Liels, jo liels paldies par Jūsu perfekti organizēto nometni "Pasaules glābēji"! Tas nav ne pārspīlēts, ne skaļi teikts. To jūt pat klāt neesot. Ja jaunietis atbrauc mājās pārguris, bet gandarīts, ar vēlmi nākamgad atkal braukt, tad tas jau ir pozitīvs novērtējums; un savos iepriekšējos pozitīvajos novērtējumos neesmu kļūdījusies. Piesakoties nometnei, nevarēju iedomāties, ka būs tik kolosālas apraides ziņas ar foto, video un komentāriem par ikdienas aktivitātēm, kas ne vienreiz vien lika gardi pasmieties. Tas viss radīja tādu kā klātbūtnes sajūtu. Nekļūdīgu sajūtu, ka savu darbu jūs darāt ar sirdi un dvēseli. Instruktori, kas labo jauniešu darbus vēlās vakara stundās, un kur vēl visi sagatavošanās darbi nākamās dienas aktivitātēm, tad , kad citi saldi guļ...Tas ir nenovērtējams darbs. Tāpēc vēlreiz milzīgs paldies jūsu komandai!
Alises mamma:
(20.06.2023 22:47)
Harija Potera nometne ir galā un ik dienu gaidītās apraides ziņas nu arī līdz nàkamajai vasarai klusēs, tomēr Jūsu visu uzburtā pasaka turpina dzīvot gan vecāku, gan bērnu prātos un dzīvēs. Milzīgs PALDIES par šo pasakas iedzīvināšanu un padarīšanu par realitāti gan bērniem, gan mums - vecākiem! ❤️🧡💛💚🩵💙💜 Esmu tik neizsakāmi priecīga, ka manā informācijas telpā ienāca "Mirandas nometnes"! 🤍 Jūs esat lieliski un jaudīgi! 💥
Linda Roga:
(19.06.2023 23:16)
Paldies, Miranda! Robins pirmo reizi pie Jums un atgriezās ļoti apmierināts no nometnes! Ļoti novērtēju arī Jūsu veidotās reportāžas. Un lai kā Robinam riebtos svētku apģērbs principā un drēbju mērīšana veikalos, saņēmu pateicību, par tērpa izvēli un ērtu svinīgo apavu sagatavošanu, no kā spriežu, ka deju vakars tika godam izbaudīts. Sporta spēles, protams, tika novērtētas atzinīgi, bet tas tā pašsaprotami. Visādā ziņā ļoti patīkama pieredze, PALDIES!!! ❤️
Anna:
(11.05.2023 14:06)
Es biju uz Harija Potera nometni un tā ir labākā nometne pasaulē! ❤️❤️❤️ Noteikti iesaku!
Evitas mamma:
(16.08.2022 18:04)
Šogad mūsu meita Potera nometnē bija otro reizi, un viņai ļoti patika. Jūs visi, nometnes organizētāji un profesori,dariet brīnišķīgu darbu. Viss tik ļoti pārdomāts, organizēts, jūs visi esiet labā nozīmē fanātiķi. Nometnē tiek netieši (vai varbūt tieši pārdomāti) risinātas mūsdienu jauniešu problēmas. Bērni ar lielu entuziasmu spēlēja šahu, sporta spēles, piedalījās dažādās interesantās aktivitātēs, galu galā komunicēja viens ar otru. Un kur nu vēl valšu vakars, filmu nakts un neaizmirstamā nometnes himnas dziedāšana! Atbraucām pēc pozitīvu emociju piepildīta bērna. Paldies par brīnišķīgo nometni!
Annijas mamma:
(25.07.2022 15:26)
Milzīgs PALDIES par nometni "Stilīgām meitenēm". Meita jau otro gadu apmeklē un ļoti apmierināta. Šogad akcentēja, ka visas meitenes esot bijušas ļoti draudzīgas un atsaucīgas-kā viena ģimene, kaut tik tikko pazīstamas. Vadītājas super-jaukas, mīļas un gudras! Lai veicās arī turpmākajās nometnēs. Paldies komandai!
Pūce Helēna :
(24.07.2022 00:38)
šie visi 3 gadi ir burvīgi tā nedēja ko es pavadīju šogad ir forša es teikšu tā to sajūtu nevar aprakstīt ar vārdiem jo tas ir jāredz ar savām acīm pašiem tad kad es pirmo reizi iesoļoju zemītes pilī es domāju nu ko gan es tur darīšu es biju klusa meitene kas bij nobijusies bet tagat es braši soļoju iekšā pa durvīm un sveicinu visus nekad es neatradīšu sev tādus cilvēkus ar kuriem varu tik ļoti būt es pati paldies profesoriem Mirandai par šo brīnisķīgo iespēju piedalīties nometnē kā arī piebildīšu ka zemītes pankūkas ir garšīgas un arī parējie ēdieni Mirandas nometnes ir ka otrās mājas tiekamies nākošgad
Vāverestorņa dalībniekamamma:
(19.06.2022 23:04)
Šīs vasaras lieliskākais atklājums un neaizmirstamākais piedzīvojums noteikti ir Mirandas nometne. Harija Potera nometne – viss ap un par Harija Potera notikumiem –Burvju pasaulei cienošas un spēles, aizraujošdi turnīri, priekšnesumi un svinīgā Burvju balle valšu ritmos. Un vēl iegūtie apbalvojumi - medaļas un kausi, iegūtie draugi, pozitīvās emocijas un jauna pieredze. Garšīga ēdināšana. Lieliska vietas izvēle – Zemītes pilī. Nedēļa paskrēja kā viens zibsnis ne tikai jauniešiem, bet arī vecākiem. Arī vecāki tika ierauti līdzi aizraujošā apraidē no notikuma vietas! Milzumlielais paldies Harija Potera komandai un lieliskajiem profesoriem par pozitīvajām emocijām nedēļas garumā. Paldies par darbu, ko Jūs darāt! Prieks rada prieku! Nometne, kas nu jau ir "must have" sarakstā :) Uz tikšanos nākamajos piedzīvojumos!
Lāča torņa dalīnieka mamma.:
(19.06.2022 16:21)
Harija Potera 🕷📓🗝 nometne-aizraujoša,saliedējoša,kalambolu spēlējoša,valsi burvju ballē nodejota! Burvīga vasaras nedēļa jauniešiem 🥰! Ar medaļām,kausiem apbalvoti !!! Paldies ❤️! Un vecākiem sajūta kā līdzdarbojoties 🥰,ar fantastisku reportāžu visas nedēļas garumā 📓🗝✔️!
Laura Z.:
(13.06.2022 11:32)
Ļoti interesanta un aizraujoša nometne!!! Nākamajā gadā braukšu atkal!!:)
Vanesa:
(21.10.2021 11:49)
Šī nometne tiešām ir vis labākā nometne kurā esmu bijusi .Šijā nometnē biju otro gadu pēc kartas šijā gadā bija nedaudz savadāk ar gulēšanas vietu mēs gulējām teltīs . tas bija lieliski jo visu nakti pļāpajam ar blakus teltī dzivojošajiem .Divas naktis pēc kartas nebiju gulejusi un beigubeigas es aizmigu nodarbībā gandrīz bet es nebiju vienīga . Vel mums bija jataisa majasdarbi bet tāka mums uz veselu telšu pilsētiņu bija viens galds man nācās taisīt teltī es jau biju gandrīz pabeigusi savu pūķa olas krāsošanu un tad kadas meitenes udens pudele uzkrita uz manu darbu un viņam noplīsa gabals bet tad es izgaju no situacijas un pateicu ka manam pūķim garšo papīrs:) Bet jau pienākusi pēdējā atvadu nakts visi raud ieskaitot mani neviens nebija gulējis ... visi sēdeja līdz pat rītausmai aplī un runāja .Pat profesors sēdeja ar mums un stāstija senos nostāstus par zemītes pili.Nu vis jau rīts pienācis laiks kravāt mantas cik ļoti to negribējas darīt gribējas kautkur noslēpties un palikt :) un pie mums atbrauca burvju makslinieks .Vispar es nekur vel nebiju jutuses tikpat labi cik tur liels paldies Miranda!!!
Lācis Roberts:
(28.07.2021 12:25)
Labdien! Šī nometne, kas ir Burvju nometne ir vienkārši pasakaina, protams vēlos izteikt lielu paldies par labākajām emocijām, par to ka noņēmāt mobilās ierīces, kas mums ļāva vislabāk izbaudīt šīs emocijas un labi pavadīt laiku, par labākajiem cilvēkiem ar kuriem runājos vēl no 1 mana gada, Par profesoru Palīdzību, Ideālo humora izjūtu, un prieka asarām kas nobira pēdējās nometnes dienās, manas emocijas bija vienkārši pasakainas, bija ļoti ļoti jautri. Kalambola čempis, ĶMB un Protams mūsu visu lielā burvju Balle - Tas viss arī bija pasakaini, Zemītes pilī mēs esam viena liela ģimene uzrakstīta vienā lielā grāmatā, kuru saudz dzīve, un tā turpināsies un nekad nebeigsies, lai kas arī notiktu.
Niks:
Atsauksme:
( 1 2 ... 54 )
© 2004-2020 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.