Foruma indekss
                                                                                            Pieteikties
Pieteikšanās process nometnēm
Sākt jaunu pavedienu   Atbildēt pavedienā    Foruma indekss > Jaunumi
Skatīt iepriekšējo pavedienu :: Skatīt nākamo pavedienu  
 
Miranda
Projektu vadītāja

Pievienojās: 16.02.2005
Raksti: 283
RakstsIesūtīts: 01.12.2020 15:04    Raksta virsraksts: Pieteikšanās process nometnēm Atbildēt citējot
No 1.decembra sākusies pieteikšanās uz populārāko piedzīvojumu nometni Latvijā- Mirandas BURVJU NOMETNĒM Harija Potera faniem.

Ja COVID_19 ierobežojumu dēļ nometņu dalībnieku skaits būs limitēts, tad vietas tiks piešķirtas pirmās iemaksas Eur 100 veikšanas secībā. Kā vēstī latviešu sakāmvārds: Kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ Wink

Ja nometne COVID-19 ierobežojumu dēļ nevarēs notikt, pirmā iemaksa tiks atgriezta pilnā apmērā.
Tāpēc esam ieviesuši papildus vienreizēju maksājumu- REĢISTRĀCIJAS MAKSU Eur 10 apmērā, kas netiek atgriezta. Jo, pat, ja nometne nenotiks, mēs patērējam organizatoriskos un tehniskos resersus jau dalībnieku reģistrēšanās un dokumentu sagatavošanas procesā. Ceram uz sapratni un vēlam visiem labu veselību!

Kā notiek pieteikšanās process:

1) Jūs aizpildāt pieteikuma veidlapu šeit mājaslapā uz jūsu izvēlēto nometni - pieteikumā noteikti jābūt norādītam bērnu un vecāku personas kodiem un vecāku tālruņa numuram.

2) uz vecāku tālruņa numuru tiek nosūtīta apstiprinājuma ziņa Wacapp programmā un rēķins reģistrācijas maksas veikšanai.
NB - sakarā ar lielo pieteikumu skaitu, apstiprinājuma ziņas tiks sūtītas pieteikumu saņemšanas secībā. 1.-3.decembrī tas var būt ar diezgan lielu laika nobīdi, jo iepriekšējos gados šajās dienās saņēmām līdz pat 100 pieteikumiem dienā...

3) Jūs veicat Reģistrācijas maksājumu un, lai mēs oparatīvāk varētu reaģēt, wacapā uz tel.nr. 22089191 atsūtiet ziņu, ka esat veikuši Reģistrācijas apmaksu.
P.S. Ja vēlaties ātrāk veikt pirmo iemaksu Eur 100, negaidot pa pastu nometnes dokumentus, tad varat maksāt uz to pašu kontu, kas būs norādīts reģistrācijas maksājuma rēķinā. Maksājot pirmo iemaksu, noteikti jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds un līguma numurs

4) Tiklīdz mēs būsim saņēmuši bankas kontā maksājumu, tiks sagatavoti dokumenti un izsūtīti uz pieteikumā norādīto adresi.
Augšup
   
Parādīt rakstus no pēdējiem/ām:   
Sākt jaunu pavedienu   Atbildēt pavedienā    Foruma indekss > Jaunumi
1. lapa no 1
    Visi laiki uzrādīti GMT + 2 stundas


noteBored template and graphics
© 2004 designed by boo
  Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group