Foruma indekss
                                                                                            Pieteikties
6.jūnija "Lauku Avīzē" raksts par Mirandas u.c. no
Sākt jaunu pavedienu   Atbildēt pavedienā    Foruma indekss > Nometņu publicitāte plašsaziņas līdzekļos
Skatīt iepriekšējo pavedienu :: Skatīt nākamo pavedienu  
 
Miranda
Projektu vadītāja

Pievienojās: 16.02.2005
Raksti: 287
RakstsIesūtīts: 03.06.2005 22:48    Raksta virsraksts: 6.jūnija "Lauku Avīzē" raksts par Mirandas u.c. no Atbildēt citējot


2005.gada 6.jūnijā "Lauku Avīzē" publicēts ieskats 2005.gada vasaras nometņu piedāvājumā. Tur aprakstīts arī par visām Mirandas 2005.gada vasaras nometnēm. Rakstu ilustrē jauks foto ar nometnes Harija Potera faniem audzinātāju kolektīvu. Bildei gan tāds neprecīzs paraksts:)
Un vēl 9.lpp. pie anonsa ļoti skaista bilde, kurā redzmi divi labi draugi: Timofejevs un Jansons no HP nometnes 2004.gada 4.maiņas Smile

Lūk, fragments no minētā raksta:
Latvijas Avīze / 2005-06-03 / Nedēļas kabatā

Vasaras nometņu ceļvedis
Autors: Zigmunds Bekmanis


Pirms došanās uz nometni bērnam jāapmeklē ģimenes ārsts, kurš izsniedz izziņu par viņa veselības stāvokli, tostarp informāciju par saņemtajām potēm un saskarsmi ar infekcijas slimniekiem, ja tāda bijusi. Lai izvairītos no pārpratumiem, vecākiem vispirms jāpārliecinās, vai izvēlētā nometne ir saņēmusi organizēšanas saskaņojumu, kas apliecina tās atbilstību Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Sabiedrības veselības aģentūras higiēnas un drošības prasībām. To var noskaidrot pašvaldībā, kuras teritorijā paredzēta attiecīgā nometne. Kristīgajām nometnēm jābūt saskaņojumam arī ar Reliģisko lietu pārvaldi. Ja kādu iemeslu dēļ nometnes organizatori neaicina dalībnieku vecākus uz informatīvu kopsapulci, pašiem jānoskaidro nometnes darba plāns, iekšējās kārtības noteikumi, ierobežojumi (mobilo telefonu lietošanas režīms, kabatas naudas apjoms u. tml., līdzi ņemamās lietas un apģērbs). Īpaša uzmanība jāpievērš katras nometnes dienas plānam, kurā jābūt norādītām ēdienreizēm, nodarbībām, ekskursijām un vecāku apmeklējumam paredzētām dienām. Nodarbību ilgumam un saturam jāatbilst bērnu un jauniešu vecumam. Aizpildot nometnes anketu, vecākiem jāsniedz pēc iespējas detalizētāka informācija par bērna veselības stāvokli, iespējamiem slimību uzliesmojumiem, saasinājumiem un alerģijām, kā arī precīzi savu tālruņu numuri, pa kuriem reāli sazvanāms kāds no vecākiem jebkurā diennakts stundā. Tāpat jānoskaidro, cik audzinātāju ("otrā mamma", "otrais tētis") darbosies nometnē. Ministru kabineta noteikumi nr. 447 diennakts nometnēs uz 15 dalībniekiem paredz divus darbiniekus, neskaitot tehnisko personālu. Ja nometni saviem audzēkņiem organizē izglītības iestāde (sporta skola, deju skola, bērnu interešu centrs), jābūt vienam darbiniekam uz 10 dalībniekiem.

"Harija Potera fani"

Norises vieta: Vadakstes muiža Saldus rajonā. Norises laiks: 13. – 19. jūnijs, 10. – 16. jūlijs (7 – 11 g. v.); 26. jūnijs – 2. jūlijs, 17. – 23. jūlijs (12 – 15 g. v.).

Nometnes leģenda: no Burvestību ministrijas saņemta telegramma, kas vēsta, ka bazilisks (burvju čūska pirms sava bēdīgā gala vēl paguvis izdēt olas. Bērni tiek aicināti atrast un iznīcināt šīs olas. Lai veiktu šo uzdevumu, viņiem jāapgūst pirmās burvju iemaņas, apmeklējot herboloģijas, mikstūru, pareģošanas, aizsardzības pret tumšajām zintīm un citas interesantas un aizraujošas nodarbības."

Nometnes programmā būs arī Kalambola treniņi un lielais Kalambola čempionāts, burvju darbnīcas, reklāmu šovs, disenītes un karaoke, pundurpūķu olu mešana, slotu skate un slavenākā pasaules burvja Deivida Koperfīlda videošovs. Nometnē ieradīsies arī īsts burvis.

Pieteikšanās pa tālruni 9429191 vai e – pastu: nometne@apollo.lv


"Pirātu piedzīvojumi"

Norises vieta: Gārsenes pils Jēkabpils rajonā. Norises laiks: 25. – 30. jūlijs (7 – 10 g. v.); 31. jūlijs – 5. augusts (11 – 14 g. v.).

Nometnes leģenda: jūras krastā izskalota pudele ar vēstuli, kurā teikts, ka pirms 450 gadiem Gārsenes pils apkaimē pirāti paslēpuši salaupītos dārgumus. Nometnes dalībniekus aicinās tos atrast.

Programmā būs jauno pirātu iesvētības, jautras komandu sacensības, individuālā pirātu pieccīņa. Pirātu skolas saīsinātajā mācību programmā iekļauta pirātu vēsture, mezglu siešanas mācība, Morzes ābeces stunda un matrožu "darbnīcas". Paredzēta kopīga aizraujošāko pirātu filmu noskatīšanās. Nometnē viesosies arī populāri mūziķi, ar kuriem kopā varēs nofotografēties un uzdziedāt karaoke disenītē.

Pieteikšanās pa tālruni 9429191 vai e – pastu: nometne@apollo.lv

"Spoku mednieki"

Norises vieta: Jūrmala (Sloka). Norises laiks: 6. – 10. jūnijs. Nometne paredzēta bērniem vecumā no sešiem līdz astoņiem gadiem, kuri nometnēs piedalās pirmo reizi.

Nometnes leģenda: spoki ir nolaupījuši bērnu iecienītās multfilmas varoņus Šagiju un Skubi – Dū. Mazajiem jāiejūtas spoku mednieku lomās un jāpalīdz viņus atbrīvot. Nometnes laikā tiks spēlēta spoku "Prāta banka", viesosies porcelāna darbnīca, kur katrs varēs uz krūzītes uzzīmēt sava spoka draugu – sevi, būs noslēpumaini ciemiņi no zoodārza, spoku televīzija. Tiks stāstītas leģendas par Latvijas piļu un muižu spokiem, notiks spoku pils celšanas sacensības, spoku balle un spokošanās palagos.

Pieteikšanās pa tālruni 9429191 vai e – pastu: nometne@apollo.lv

Augšup
   
Parādīt rakstus no pēdējiem/ām:   
Sākt jaunu pavedienu   Atbildēt pavedienā    Foruma indekss > Nometņu publicitāte plašsaziņas līdzekļos
1. lapa no 1
    Visi laiki uzrādīti GMT + 2 stundas


noteBored template and graphics
© 2004 designed by boo
  Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group