Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 
Kas notiek
Jaunumi
UZMANĪBU! Servera tehniskie darbi | Iesūtīts: 06.12.2021
Sakarā ar servera uzlabošanas tehniskajiem darbiem, sākot ar 8.decembri iespējami periodiski mājas lapas darbības traucējumi (tehniskos darbus plānots veikt vakaros un brīvdienās).

Ja pēc pieteikuma aizpildīšanas 1-2 dienu laikā nesaņemat apstiprinājuma ziņu savā telefonā, lūdzu, atsūtiet wacap ziņu uz tel. nr.: 22089191.

Paldies par sapratni!
Pieteikšanās process nometnēm | Iesūtīts: 01.12.2020
No 1.decembra sākusies pieteikšanās uz populārāko piedzīvojumu nometni Latvijā- Mirandas BURVJU NOMETNĒM Harija Potera faniem.

Ja COVID_19 ierobežojumu dēļ nometņu dalībnieku skaits būs limitēts, tad vietas tiks piešķirtas pirmās iemaksas Eur 100 veikšanas secībā. Kā vēstī latviešu sakāmvārds: Kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ ;)

Ja nometne COVID-19 ierobežojumu dēļ nevarēs notikt, pirmā iemaksa tiks atgriezta pilnā apmērā.
Tāpēc esam ieviesuši papildus vienreizēju maksājumu- REĢISTRĀCIJAS MAKSU Eur 10 apmērā, kas netiek atgriezta. Jo, pat, ja nometne nenotiks, mēs patērējam organizatoriskos un tehniskos resersus jau dalībnieku reģistrēšanās un dokumentu sagatavošanas procesā. Ceram uz sapratni un vēlam visiem labu veselību!

Kā notiek pieteikšanās process:

1) Jūs aizpildāt pieteikuma veidlapu šeit mājaslapā uz jūsu izvēlēto nometni - pieteikumā noteikti jābūt norādītam bērnu un vecāku personas kodiem un vecāku tālruņa numuram.

2) uz vecāku tālruņa numuru tiek nosūtīta apstiprinājuma ziņa Wacapp programmā un rēķins reģistrācijas maksas veikšanai.
NB - sakarā ar lielo pieteikumu skaitu, apstiprinājuma ziņas tiks sūtītas pieteikumu saņemšanas secībā. 1.-3.decembrī tas var būt ar diezgan lielu laika nobīdi, jo iepriekšējos gados šajās dienās saņēmām līdz pat 100 pieteikumiem dienā...

3) Jūs veicat Reģistrācijas maksājumu un, lai mēs oparatīvāk varētu reaģēt, wacapā uz tel.nr. 22089191 atsūtiet ziņu, ka esat veikuši Reģistrācijas apmaksu.
P.S. Ja vēlaties ātrāk veikt pirmo iemaksu Eur 100, negaidot pa pastu nometnes dokumentus, tad varat maksāt uz to pašu kontu, kas būs norādīts reģistrācijas maksājuma rēķinā. Maksājot pirmo iemaksu, noteikti jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds un līguma numurs

4) Tiklīdz mēs būsim saņēmuši bankas kontā maksājumu, tiks sagatavoti dokumenti un izsūtīti uz pieteikumā norādīto adresi.
1.Mirandas Nometņu Ziemassvētku labdarības balle | Iesūtīts: 01.11.2019

Foto no Mirandas Nometņu arhīva
23.decembrī sāksim jaunu Mirandas Nometņu tradīciju - Burvju Ziemassvētku labdarības balli Mirandas Nometņu DALĪBNIEKIEM UN viņu VECĀKIEM.
Pasākums notiks NVO namā, Rīgā, Ieriķu ielā 43a.
Ierašanās no plkst.11.30. Pasākuma ilgums: apm. 3 stundas.

Pasākuma dreskods: meitām un mammām- skaistākā/greznākā garā (vēlams) kleita/vakarkleita, kas ir skapī; dēliem un tēviem - tumšs kostīms vai smokings. Līdzi gan meitenēm, gan puišiem jāpaņem balles kurpes, jo ielas apavi noteikti būs jāpārģērbj.

Piedalīšanās pasākumā par ziedojumiem (Eur 5 no cilvēka; ja piedalās 2< pers. no ģimenes, tad Eur 10). Visa ziedotā nauda pasākuma noslēgumā tiks nodota kaķu patversmei "Dzīvnieku draugs", kas atrodas Rīgā, Fr.Candera ielā 4. (www.dzd.lv )

Lai piedalītos ballē un saņemtu ielūgumu uz pasākumu, lūdzu, līdz 16.decembrim atsūtīt pieteikumu uz e-pastu: nometne@apollo.lv , norādot, cik cilvēku plāno ierasties (cik bērnu, cik pieaugušo).
Ielūgums tiks nosūtīts uz e-pastu, no kura tiks saņemts pieteikums.
Ārsta zīme u.c. dok. bērniem - ārzemniekiem | Iesūtīts: 22.05.2019
Ārsta zīme:
- ja nometnē piedalās bērns, kurs pastāvīgā dzīvesvieta ir ārpus Latvijas, ierodoties nometetnē, var iesniegt ārsta zīmi, kuru izsniedza bērna mītnes zemē - angļu vai jebkurā citā valodā + jāpievieno tulkojums latviešu valodā (iztulkot var arī vecāks, tulkojuma apaksā uzrakstot savu vārdu, uzvārdu un parakstoties)

Apdrošināšana:
- ja nometnē piedalās bērns- ārzemnieks, kuram nav Latvijas personas kods, tad obligāti, ierodoties nometnē, papildus jāiesniedz ceļojuma apdrošināšanas un civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polises kopija.
Ja bērnam- ārzemniekam ir EVAK karte, tad jāiesniedz tās oriģināls.
IIN pārmaksas atgūšana | Iesūtīts: 17.04.2019
Atgādinām, ka par 2018.gadu var iesniegt VIDam maksājumu apliecinošos dokumentus par dalības jebkurā no Mirandas Nometnēm 2018.gada vasarā apmaksu, lai atgūtu 20% no samaksātās summas.
Daudzbērnu ģimenes atlaides saņemšanas noteikumi | Iesūtīts: 16.09.2018


Piesakot bērnu/-s no daudzbērnu ģimenes (3< bērni), vienam pieteiktajam bērnam piešķirsim uz vienu nometni daudzbērnu ģimenes atlaidi Eur 25 (nesummējas ar citām atlaidēm) .

Pārējiem ģimenes bērniem
, kas piedalīsies nometnē/-s (tajā pašā nometnē vai citās Mirandas Nometnēs) vai arī, ja šis vien bērns brauc uz vairākām nometnēm, tad uz otro un nākamajām, tiks piemērotas mūsu regulārās atlaides, kas summējas (kuras attiecināmas uz pieteikuma dalībnieku un pieteikuma brīdi :bijušo dalībnieku atlaide - Eur 10, ja nometnēs piedalās 2<bērni no ģimenes- Eur 10).

Ja uz nometni no daudzbērnu ģimenes brauc tikai viens bērns, bet citi ģimenes bērni nebrauc, šim bērnam tik un tā tiks arī piešķirta daudzbērnu ģimenes atlaide.

Lai piemērotu atlaidi,
1) pildot internetā pieteikumu, jānorāda 3+ kartes numurs un pēc pieteikuma aizpildīšanas uz wacapā uz tel. nr. 22089191 jānosūta 3+ daudzbērnu ģimenes kartes kopija [/b](no abām pusēm) .
Kā/kad nodot atpakaļ aizpildīto līgumu un anketu? | Iesūtīts: 19.04.2018
Kad būsiet pa pastu saņēmuši dokumentus un aizpildījuši, vienkāršākais veids, kā nodot atpakaļ mūsu eksemplārus -
1 līguma eksemplāru un aizpildīto anketu kopā ar ārsta izziņu
varat nodot mums nometnes 1.dienā, kad ieradīsieties uz nometni - līgums un anketa nav obligāti jāsūta mums atpakaļ pa pastu.
Ja bērns dzīvo ārzemēs- kādu adresi rakstīt pieteikumā? | Iesūtīts: 18.04.2018
Ja uz nometni tiek pieteikts bērns, kurš dzīvo ārzemēs un uz Latviju atbrauc tikai vasaras brīvlaikā, tad pieteikumā, lūdzu, norādiet adresi, kur bērns dzīvos Latvijā, kad būs atbraucis vasarā un OBLIGĀTI - pieteikuma apakšā PIEZĪMĒS uzrakstiet ADRESI ĀRZEMĒS- kur bērns dzīvo šobrīd (vēlams drukātiem burtiem - kā rakstīt uz pasta aploksnes, lai vēstule sasniegtu adresātu - OBLIGĀTI ar ārzemju PASTA INDEKSU.

Ārzemju adrese nepieciešama, jo mēs sūtām dokumentus PA PASTU ARĪ UZ ĀRZEMĒM: 1) lai vecāki var aizpildīt un parakstīt oriģinālos līgumus- tos iedosiet tad līdzi bērnam, braucot uz Latviju uz nometni, lai mums atdod mūsu eksemplārus nometnes pirmajā dienā; 2) lai bērnam ir prieks saņemt personīgi adresēto vēstuli ar ielūgumu uz nometni.
BUJ: - Aizpildīju pieteikumu, kas jādara tālāk? | Iesūtīts: 05.02.2018
Kad esat aizpildījuši pieteikuma formu, tā automātiski nonāk mūsu pieteikumu apstrādes sistēmā, no kuras lietvede tuvākajā darbadienā tos izdrukā un, pamatojoties uz sniegto informāciju, sagatavo dokumentus (līgumus utt.) sūtīšanai pa pastu uz pieteikumā norādīto pasta adresi (vai zvana uz pieteikumā norādīto tālruni, ja pieteikumā atzīmēts, ka vēlaties dokumentus kārtot klātienē birojā Rīgā).

Dokumentu sagatavošana, atkarībā no saņemto pieteikumu skaita, var aizņemt dažas dienas + laiks, kad vēstule pie jums ceļo.
Tāpēc, no pieteikuma aizpildīšanas brīža līdz dokumentu saņemšanai var paiet apm. 1,5 nedēļas.
Sakarā ar to, ka reizēm vēstules "mēdz aizmaldīties", lietvede nosūtīs uz pieteikumā norādīto e-pastu informatīvu vēstuli, kad dokumenti ir izsūtīti, - ja nedēļas laikā no izsūtīšanas dienas vēstuli pa pastu nesaņemat, zvaniet lietvedei uz tālr. 22829191, lai vienotos par atkārtotu izsūtīšanu vai tikšanos klātienē birojā.

Vieta skaitās rezervēta, kad esat aizpildījuši pieteikuma formu. Rezervācija ir spēkā līdz līgumā (ko saņemsiet pa pastu) norādītajam 1.iemaksas datumam.

Tātad - pēc pieteikuma aizpildīšanas jums jāsagaida dokumentus pa pastu un, kad dokumenti saņemti, tad jāveic vismaz pirmo iemaksu līgumā norādītajā termiņā, lai nostiprinātu vietas rezervāciju. Samaksāt ātrāk nevar, jo maksājot būs jānorāda līguma numurs.
Ja līdz norādītajam termiņam pirmā iemaksa nebūs veikta, jūs saņemsiet atgādinājuma e-pastu. Pēc atgādinājuma saņemšanas maksājums jāveic 3 darba dienu laikā vai arī telefoniski individuāli jāvienojas ar lietvedi par citu apmaksas termiņu, citādi rezervācija tiek anulēta.
Pārējo dalības maksu var maksāt vienā vai vairākos maksājumos pa daļām (kā Jums ērtāk) tā, lai visa summa būtu nomaksāta apm.2 nedēļas pirms nometnes sākuma.
Mūsu līguma eksemplāru un aizpildīto anketu var atpakaļ pa pastu nesūtīt, - tos varēs nodot kopā ar ārsta zīmi pirmajā nometnes dienā, kad bērns ieradīsies nometnē.
Galvenais - drošums un kvalitāte | Iesūtīts: 06.06.2016
Lai sagatavotos nometņu vasarai, Mirandas Nometņu audzinātājiem katru gadu pavasarī tiek rīkotas ikgadējās drošības mācības, kurās tiek mācīts, kā dažādos nelaimes gadījumos sniegt pirmo palīdzību, kā rīkoties, ja kādam iekož ērce vai ja bērnam ir kādas izmaiņas veselības stāvoklī utml.

Mirandas Nometnes ir vienīgās nometnes Latvijā, kuras katru gadu pirms nometņu sezonas sākuma visiem nometņu darbiniekiem organizē speciālas apmācības pirmās palīdzības sniegšanā un rīcībā dažādos gadījumos.

Mūsu mērķis - organizēt ne tikai interesantas, bet arī bērniem drošas vasaras nometnes.

Informācija vecākiem, kuru bērni slimo ar celiakiju | Iesūtīts: 02.03.2016


Mirandas Nometnes ir vienīgās atklātās nometnes Latvijā, kur nometņu organizētājs nodrošina pavāru, kuri gatavos ēdienus, speciālu apmācību par bezglutēna diētas ievērošanu, ēdienu gatavošanu un ēdiena gatavošanas drošas vides organizāciju.

Tāpēc MIRANDAS NOMETNĒS var piedalīties arī bērni, kuri slimo ar celiakiju, - pavāres var pagatavot atsevišķi ēdienu no bērnam līdzi iedotās speciālās pārtikas.

Kā tas notiek: nometnes pirmajā dienā iedodiet līdzi dalībniekam maisiņu ar viņam paredzētajiem speciālajiem produktiem, ko izmantot gatavošanai. Ja pēc nometnes būs palikuši pāri kādi neizmantoti produkti no iedotajiem, tie tiks bērnam atdoti atpakaļ pēdējā dienā.

Produkti, kurus mēs iesakām paņemt:
- speciālie milti (jo ēdienkartē ir paredzētas pankūkas - lai bērnam var atsevišķi izcept)
- makaronveidīgie izstrādājumi
- maize un īpašā desa (brokastīm sviestmaizītēm)
- katram vakaram naksniņām - kāds našķis- cepumi vai kas līdzīgs vai auglis (jo parasti naksniņās bērniem ir kāda bulciņa)
- speciālie kellogsi
- var iedot līdzi jogurtiņus.
Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet nometnes vadītājai- 29429191.
Kur var lejuplādēt himnu un atvadu nakts dziesmu? | Iesūtīts: 12.05.2014
Mirandas nometņu himnu un dziesmu "Atvadu nakts" var lejuplādēt šeit: http://failiem.lv/u/pnvblgi

Video, kas tika rādīts ballē, var redzēt youtube šeit: https://www.youtube.com/watch?v=BFwBhbIrCL8
Šo video var lejuplādēt šeit: http://failiem.lv/u/tyikkhr
Mūsu nometņu dziesma | Iesūtīts: 27.02.2011
Šovasar kā veltījums nometņu dalībniekiem tika sacerēta jauna Mirandas Nometņu dziesma "Atvadu nakts".

Dziesma sacerēta, domājot par bērniem Harija Potera fanu nometnēs, kuri ir braukuši uz šo nometni gadu no gada kopš bērnu vecuma līdz pat jauniešu vecumam, un kad nākošajā dienā no rīta būs jāšķiras no nometņu draugiem, ... ir pēdējā nakts nometnē... Jūs esat iepazinušies nometnē, sadraudzējušies, bet nu, iespējams, ka viņus vairs nekad nesatiksiet...

Tikpat labi, klausoties dziesmu, var domāt par klases izlaidumu- noteikti daudzi kopš izlaiduma dienas arī vairs netiks redzēti, kaut kopā ir tik daudzi skolas soli deldēti un blēņas darītas...

Vārdu un mūzikas autore: Miranda - Lolita Osipova
Dziesmu dzied Evija Smagare un Artūrs Palkevičs
1.Mirandas Nometņu Ziemassvētku balle | Iesūtīts: 06.01.2020
2019.gada 23.decembrī notika brīnišķīga Ziemassvētku labdarības balle, kuras laikā ne tikai visi atnākušie lieliskā atmosfērā izdejojās valsi, bet arī tika savākti un nodoti naudas ziedojumi Eur 220 apmērā kaķu patversmei "Dzīvnieku draugs".


Paldies izdevniecībai "Apgāds Zvaigzne ABC" par dāvātajām Harija Potera sērijas jaunajām grāmatām, kuras tika izlozētas starp pasākuma dalībniekiem. Šīs grāmatas bija īpaši unikālas, jo tās tika papildinātas ar Mirandas Nometņu 14 profesoru autogrāfiem.


No visiem vecākiem, kas piedalījās pasākumā, saņēmām ļoti atzinīgas atsauksmes par šādu balli, kurā arī vecākiem ir unikāla iespēja izdejoties valsi, tāpēc esam nolēmuši arī šogad rīkot Ziemassvētku balli nometnes dalībniekiem un viņu vecākiem un jau esam rezervējuši lielo zāli tajā pašā vietā - NVO namā Ieriķu ielā 43a - ierakstiet savā plānotājā jau tagad - sestdien, 12.decembrī no plkst. 11.30 līdz 15.00 notiks 2.Mirandas Nometņu Ziemassvētku labdarības balle. Turpināsim iesākto tradīciju - dejosim valsi un atbalstīsim ar naudas ziedojumiem kaķu patversi "Dzīvnieku draugs", kas atrodas Rīgā, F.Candera ielā 4. (www.dzd.lv)
Īpaši uz pasākumu gaidīsim nometņu dalībnieku vecākus - mammas un tētus ;)


Lai veiksmīgs un panākumiem bagāts gads!

Jauns pieteikšanās ātruma rekords! | Iesūtīts: 01.12.2019
Šodien sākās pieteikšanās uz vasaras Burvju nometni Harija Potera faniem un 2 stundu laikā jau saņemti 36 pieteikumi! Un līdz dienas beigām vēl ir 4 stundas....
Ja vēlies nenogulēt savu aizraujošāko vasaras nedēļu, pasteidzies pieteikties, kamēr ir brīvas vietas. Iepriekšējos gados uz dažām nometnēm visas vietas tika rezervētas 1.-3.dienu laikā!
26.novembrī sāks tirgot jauno Harija Potera grāmatu | Iesūtīts: 01.11.2019

Publicitātes foto

Izdevniecība "Zvaigzne" sāks izdot Harija Potera sērijas grāmatas - pirmā daļa būs veikalu plauktos jau no 26.novembra.

Runā, ka pārdošanas pirmajās 3 dienās būšot īpaša akcija pirmajiem pircējiem. Kā arī, ka, iespējams, grāmatas varēšot nopirkt ne tikai Zvaigznes u.c.grāmatnīcās, bet arī RIMI un Maksima lielākajos veikalos.

Grāmatai būs jauns vāks un arī jauns tulkojums. Turklāt jaunajās grāmatās tiks iekļauti oficiāli papildmateriāli par Harija Potera pasauli – pirmajā grāmatā tā būs svarīga informācija par vienu no Cūkkārpas burvju skolas namu dibinātājiem, kā arī burvju skolas un apkārtnes karte.
© 2004-2020 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.