Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 
Jaunumi
11.maijā - SALIDOJUMS Volvo hallē (slidošana) | Iesūtīts: 03.05.2024
Atjaunojam ikgadējā Mirandas Nometņu bijušo dalībnieku SALIDOJUMA - SLIDOŠANAS pasākuma- tradīciju!
Š.g. 11.maijā Volvo hallē no plkst. 11.00 līdz 12.30 bijušajiem Mirandas Nometņu dalībniekiem iespēja satikt nometņu draugus un kopā ar viņiem vai kopā ar saviem vecākiem paslidot!
Slidošana - BEZMAKSAS. Tiem, kam nav savu slidu, būs iespējams tās izīrēt ledus hallē (ņemiet vērā, ka slidu daudzums nomā ir ierobežots, tāpēc, vēlams ierasties laicīgi).

Jauna PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA | Iesūtīts: 19.11.2023
Sakarā ar to, ka pieteikšanās pirmajās dienās saņemam vairākus simtus pieteikumu, kā rezultātā uz dažām nometnēm vietas tiek rezervētas vien dažu dienu laikā, bet pēc tam dažādu iemeslu dēļ daudzi no pieteikumiem pārvēršas par "mirušajām dvēselēm", jo pēc skaisti noformētā Pūču pasta saņemšanas neveic iemaksu un bieži vien vilcina maksājumus, pēdējā brīdī atsakot dalību, tādējādi liedzot piedalīties citiem potenciālajiem dalībniekiem.


Tāpēc šogad esam koriģējuši dalības maksas un reģistrācijas maksas proporcijas (samazinājuši dalības maksas daļu un palielinājuši reģistrācijas maksas daļu - reģistrācijas maksas daļa ir tā, kas tiek zaudēta, ja tiek atteikta dalība vai neierodas uz nometni; dalības maksu daļēji vai pilnā apmērā pie noteiktiem apstākļiem atmaksājam atpakaļ) un IZMĒĢINĀSIM JAUNU PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBU:

1) jāaizpilda šeit: PIETEIKŠANĀS veidlapa ;

2) divu dienu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas jāsamaksā reģistrācijas maksa Eur 50, pārskaitot uz SIA"Miranda M." (reģ.nr. 40003715451) kontu: LV65UNLA0050005394724, maksājumā jānorāda: "Reģistrācijas maksa; dalībnieka vārds, uzvārds; nometnes datumi";
NB! Reģistrācijas maksa Eur 50 NAV dalības maksas daļa. Ja neplānotu veselības problēmu dēļ nevarēs ierasties uz nometni (ar ārsta izziņas pamatojumu), samaksātā dalības maksa tiks atmaksāta pilnā apmērā, ieturot vien reģistrācijas maksu.

3) maksājuma apliecinājums (telefona ekrānšāviņš vai pdf fails) jānosūta uz nometnes kontakttālruni WhatsApp : 22089191;

4) pēc maksājuma apliecinājuma saņemšanas tiks apstiprināts vietas rezervējums un izsūtīti dokumenti.

[b]Dalības maksu varēs maksāt pa... [lasi tālāk!]
13.janvārī NOTIKS Mirandas Nometņu Ziemassvētku BALLE | Iesūtīts: 19.11.2023
Sākam domāt, kuru skaistāko kleitu/smukāko kostīmu vilkt 2024.gada 13.janvārī (sestdien) uz Mirandas Nometņu nu jau trešo Ziemassvētku labdarības balli, kas notiks NVO nama lielajā zālē, Ieriķu ielā 43a, Rīgā.

Sākums plkst.12.00. Ierašanās no plkst.11.30.
Pasākuma ilgums apm. 3 st.

Dalības maksa Eur 7/pers,
no kuriem Eur 5 tiks ziedoti kaķu patversmei “Dzīvnieku draugs”, kas atrodas Rīgā, Fr.Candera ielā 4. (www.dzd.lv ). Iepriekšējā Mirandas Nometņu Ziemassvētku labdarības ballē 2022.gada 30.decembrī kaķu patversmei tika saziedoti Eur 562!

Pasākuma programmā:
valša dejas, balvu loterija ar vērtīgām balvām (ieskaitot iespēju laimēt bezmaksas dalību kādā no Mirandas Nometnēm) pasākuma dalībniekiem un aktīvākajiem dejotājiem.

Pieteikšanās līdz 11.janvārim, veicot maksājumu uz kontu:
LV51UNLA0050016906936, biedrība MIRANDAS NOMETNES,
reģ. nr. 40008175112, «Par piedalīšanos labdarības pasākumā 13.01.2024.»
(NB! - šis IR CITS konts, nevis tas, uzkuru maksā par nometnēm)
un atsūtot maksājuma uzdevumu vientiešu saziņas maģiskajā WhatsApp tīklā
uz: 22089191, - Jūs tiksiet reģistrēti pasākumam.
Sākot no 1.decembra VAR PIETEIKTIES uz nometnēm | Iesūtīts: 06.12.2021


Pajautā savam bērnam, ko viņš saka par to, ka Mirandas Nometnēs tagad ir pašiem savs LAZER-TAG, ko varēs spēlēt!
Mirandas Nometņu Ziemassvētku labdarības balle | Iesūtīts: 01.11.2019

Foto no Mirandas Nometņu arhīva
2022.gada 30.decembrī turpināsim Mirandas Nometņu tradīciju - Mirandas Nometņu Ziemassvētku labdarības balli Mirandas Nometņu DALĪBNIEKIEM UN viņu VECĀKIEM.

Pasākums notiks NVO namā, Rīgā, Ieriķu ielā 43a.
Ierašanās no plkst.11.30. Pasākuma sākums 12.00, ilgums: apm. 3 stundas.

Pasākuma dreskods: meitām un mammām- skaistākā/greznākā garā (vēlams) kleita/vakarkleita, kas ir skapī; dēliem un tēviem - tumšs kostīms vai smokings. Līdzi gan meitenēm, gan puišiem jāpaņem balles kurpes, jo ielas apavi noteikti būs jāpārģērbj.

Pasākuma dalības maksa Eur 7 katram pasākuma dalībniekam, no kuriem Eur 5 tiks ziedoti kaķu patversmei "Dzīvnieku draugs", kas atrodas Rīgā, Fr.Candera ielā 4. (www.dzd.lv ), un Eur 2 tiks izmantoti pasākuma organizatorisko izdevumu segšanai.
Daudzbērnu ģimenes atlaides saņemšanas noteikumi | Iesūtīts: 16.09.2018


Piesakot bērnu/-s no daudzbērnu ģimenes (3< bērni), vienam pieteiktajam bērnam piešķirsim uz vienu nometni daudzbērnu ģimenes atlaidi Eur 25 (nesummējas ar citām atlaidēm) .

Pārējiem ģimenes bērniem
, kas piedalīsies nometnē/-s (tajā pašā nometnē vai citās Mirandas Nometnēs) vai arī, ja šis vien bērns brauc uz vairākām nometnēm, tad uz otro un nākamajām, tiks piemērotas mūsu regulārās atlaides, kas summējas (kuras attiecināmas uz pieteikuma dalībnieku un pieteikuma brīdi :bijušo dalībnieku atlaide - Eur 10, ja nometnēs piedalās 2<bērni no ģimenes- Eur 10).

Ja uz nometni no daudzbērnu ģimenes brauc tikai viens bērns, bet citi ģimenes bērni nebrauc, šim bērnam tik un tā tiks arī piešķirta daudzbērnu ģimenes atlaide.

Lai piemērotu atlaidi,
1) pildot internetā pieteikumu, jānorāda 3+ kartes numurs un pēc pieteikuma aizpildīšanas uz wacapā uz tel. nr. 22089191 jānosūta 3+ daudzbērnu ģimenes kartes kopija [/b](no abām pusēm) .
Kā/kad nodot atpakaļ aizpildīto līgumu un anketu? | Iesūtīts: 19.04.2018
Kad būsiet pa pastu saņēmuši dokumentus un aizpildījuši, vienkāršākais veids, kā nodot atpakaļ mūsu eksemplārus -
1 līguma eksemplāru un aizpildīto anketu kopā ar ārsta izziņu
varat nodot mums nometnes 1.dienā, kad ieradīsieties uz nometni - līgums un anketa nav obligāti jāsūta mums atpakaļ pa pastu.
Ja bērns dzīvo ārzemēs- kādu adresi rakstīt pieteikumā? | Iesūtīts: 18.04.2018
Ja uz nometni tiek pieteikts bērns, kurš dzīvo ārzemēs un uz Latviju atbrauc tikai vasaras brīvlaikā, tad pieteikumā, lūdzu, norādiet adresi, kur bērns dzīvos Latvijā, kad būs atbraucis vasarā un OBLIGĀTI - pieteikuma apakšā PIEZĪMĒS uzrakstiet ADRESI ĀRZEMĒS- kur bērns dzīvo šobrīd (vēlams drukātiem burtiem - kā rakstīt uz pasta aploksnes, lai vēstule sasniegtu adresātu - OBLIGĀTI ar ārzemju PASTA INDEKSU.

Ārzemju adrese nepieciešama, jo mēs sūtām dokumentus PA PASTU ARĪ UZ ĀRZEMĒM: 1) lai vecāki var aizpildīt un parakstīt oriģinālos līgumus- tos iedosiet tad līdzi bērnam, braucot uz Latviju uz nometni, lai mums atdod mūsu eksemplārus nometnes pirmajā dienā; 2) lai bērnam ir prieks saņemt personīgi adresēto vēstuli ar ielūgumu uz nometni.
Galvenais - drošums un kvalitāte | Iesūtīts: 06.06.2016
Lai sagatavotos nometņu vasarai, Mirandas Nometņu audzinātājiem katru gadu pavasarī tiek rīkotas ikgadējās drošības mācības, kurās tiek mācīts, kā dažādos nelaimes gadījumos sniegt pirmo palīdzību, kā rīkoties, ja kādam iekož ērce vai ja bērnam ir kādas izmaiņas veselības stāvoklī utml.

Mirandas Nometnes ir vienīgās nometnes Latvijā, kuras katru gadu pirms nometņu sezonas sākuma visiem nometņu darbiniekiem organizē speciālas apmācības pirmās palīdzības sniegšanā un rīcībā dažādos gadījumos.

Mūsu mērķis - organizēt ne tikai interesantas, bet arī bērniem drošas vasaras nometnes.

Informācija vecākiem, kuru bērni slimo ar celiakiju | Iesūtīts: 02.03.2016


Mirandas Nometnes ir vienīgās atklātās nometnes Latvijā, kur nometņu organizētājs nodrošina pavāru, kuri gatavos ēdienus, speciālu apmācību par bezglutēna diētas ievērošanu, ēdienu gatavošanu un ēdiena gatavošanas drošas vides organizāciju.

Tāpēc MIRANDAS NOMETNĒS var piedalīties arī bērni, kuri slimo ar celiakiju, - pavāres var pagatavot atsevišķi ēdienu no bērnam līdzi iedotās speciālās pārtikas.

Kā tas notiek: nometnes pirmajā dienā iedodiet līdzi dalībniekam maisiņu ar viņam paredzētajiem speciālajiem produktiem, ko izmantot gatavošanai. Ja pēc nometnes būs palikuši pāri kādi neizmantoti produkti no iedotajiem, tie tiks bērnam atdoti atpakaļ pēdējā dienā.

Produkti, kurus mēs iesakām paņemt:
- speciālie milti (jo ēdienkartē ir paredzētas pankūkas - lai bērnam var atsevišķi izcept)
- makaronveidīgie izstrādājumi
- maize un īpašā desa (brokastīm sviestmaizītēm)
- katram vakaram naksniņām - kāds našķis- cepumi vai kas līdzīgs vai auglis (jo parasti naksniņās bērniem ir kāda bulciņa)
- speciālie kellogsi
- var iedot līdzi jogurtiņus.
Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet nometnes vadītājai- 29429191.
Kur var lejuplādēt himnu un atvadu nakts dziesmu? | Iesūtīts: 12.05.2014
Mirandas nometņu himnu un dziesmu "Atvadu nakts" var lejuplādēt šeit: http://failiem.lv/u/pnvblgi

Video, kas tika rādīts ballē, var redzēt youtube šeit: https://www.youtube.com/watch?v=BFwBhbIrCL8
Šo video var lejuplādēt šeit: http://failiem.lv/u/tyikkhr
Mūsu nometņu dziesma | Iesūtīts: 27.02.2011
Šovasar kā veltījums nometņu dalībniekiem tika sacerēta jauna Mirandas Nometņu dziesma "Atvadu nakts".

Dziesma sacerēta, domājot par bērniem Harija Potera fanu nometnēs, kuri ir braukuši uz šo nometni gadu no gada kopš bērnu vecuma līdz pat jauniešu vecumam, un kad nākošajā dienā no rīta būs jāšķiras no nometņu draugiem, ... ir pēdējā nakts nometnē... Jūs esat iepazinušies nometnē, sadraudzējušies, bet nu, iespējams, ka viņus vairs nekad nesatiksiet...

Tikpat labi, klausoties dziesmu, var domāt par klases izlaidumu- noteikti daudzi kopš izlaiduma dienas arī vairs netiks redzēti, kaut kopā ir tik daudzi skolas soli deldēti un blēņas darītas...

Vārdu un mūzikas autore: Miranda - Lolita Osipova
Dziesmu dzied Evija Smagare un Artūrs Palkevičs
1.Mirandas Nometņu Ziemassvētku balle | Iesūtīts: 06.01.2020
2019.gada 23.decembrī notika brīnišķīga Ziemassvētku labdarības balle, kuras laikā ne tikai visi atnākušie lieliskā atmosfērā izdejojās valsi, bet arī tika savākti un nodoti naudas ziedojumi Eur 220 apmērā kaķu patversmei "Dzīvnieku draugs".


Paldies izdevniecībai "Apgāds Zvaigzne ABC" par dāvātajām Harija Potera sērijas jaunajām grāmatām, kuras tika izlozētas starp pasākuma dalībniekiem. Šīs grāmatas bija īpaši unikālas, jo tās tika papildinātas ar Mirandas Nometņu 14 profesoru autogrāfiem.


No visiem vecākiem, kas piedalījās pasākumā, saņēmām ļoti atzinīgas atsauksmes par šādu balli, kurā arī vecākiem ir unikāla iespēja izdejoties valsi, tāpēc esam nolēmuši arī šogad rīkot Ziemassvētku balli nometnes dalībniekiem un viņu vecākiem un jau esam rezervējuši lielo zāli tajā pašā vietā - NVO namā Ieriķu ielā 43a - ierakstiet savā plānotājā jau tagad - sestdien, 12.decembrī no plkst. 11.30 līdz 15.00 notiks 2.Mirandas Nometņu Ziemassvētku labdarības balle. Turpināsim iesākto tradīciju - dejosim valsi un atbalstīsim ar naudas ziedojumiem kaķu patversi "Dzīvnieku draugs", kas atrodas Rīgā, F.Candera ielā 4. (www.dzd.lv)
Īpaši uz pasākumu gaidīsim nometņu dalībnieku vecākus - mammas un tētus ;)


Lai veiksmīgs un panākumiem bagāts gads!

Jauns pieteikšanās ātruma rekords! | Iesūtīts: 01.12.2019
Šodien sākās pieteikšanās uz vasaras Burvju nometni Harija Potera faniem un 2 stundu laikā jau saņemti 36 pieteikumi! Un līdz dienas beigām vēl ir 4 stundas....
Ja vēlies nenogulēt savu aizraujošāko vasaras nedēļu, pasteidzies pieteikties, kamēr ir brīvas vietas. Iepriekšējos gados uz dažām nometnēm visas vietas tika rezervētas 1.-3.dienu laikā!
26.novembrī sāks tirgot jauno Harija Potera grāmatu | Iesūtīts: 01.11.2019

Publicitātes foto

Izdevniecība "Zvaigzne" sāks izdot Harija Potera sērijas grāmatas - pirmā daļa būs veikalu plauktos jau no 26.novembra.

Runā, ka pārdošanas pirmajās 3 dienās būšot īpaša akcija pirmajiem pircējiem. Kā arī, ka, iespējams, grāmatas varēšot nopirkt ne tikai Zvaigznes u.c.grāmatnīcās, bet arī RIMI un Maksima lielākajos veikalos.

Grāmatai būs jauns vāks un arī jauns tulkojums. Turklāt jaunajās grāmatās tiks iekļauti oficiāli papildmateriāli par Harija Potera pasauli – pirmajā grāmatā tā būs svarīga informācija par vienu no Cūkkārpas burvju skolas namu dibinātājiem, kā arī burvju skolas un apkārtnes karte.
Pieteikšanās turpinās | Iesūtīts: 01.06.2017
Uz nometnēm var pieteikties, kamēr ir brīvas vietas un kamēr nav slēgta pieteikšanās.
Vēršam uzmanību, ka uz dažām nometnēm, kur pieteikšanās vēl turpinās, palikušas vien dažas brīvas vietas. Nenokavējiet!
© 2004-2020 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.