Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 
Informācija vecākiem
Kāpēc bērniem nepieciešama vasaras nometne?
Nometne bērniem ir saskarsmes un sadarbības skola, kopīgiem piedzīvojumiem bagāts laiks, kas ļauj atraisīties, atklāt sevī jaunus talantus, kļūt patstāvīgākam, apgūt sociālās prasmes saskarsmē ar saviem vienaudžiem un nometnes audzinātājiem.
Kāpēc izvēlēties tieši mūsu nometni?
 1. Mirandas nometnes ir aizraujošs notikumu virpulis visas nometnes garumā, kurā tiek iesaistīts katrs nometnes dalībnieks, neuzspiesti apgūstot daudz vērtīgu prasmju un iemaņu, jaunas zināšanas un atklājot sevī jaunas personas īpašības.
 2. Atšķirībā no vairuma citu nometņu, kuras organizē tikai daļu nometnes laika, pārējā laikā ļaujot bērniem nodarboties savā nodabā, mūsu nometnēs ir organizēta 14-16 stundu dienas programma, kas praktiski aizpilda visu dienu un kas neļauj bērniem garlaikoties.
 3. Vairums citu nometņu nepiedāvā transporta pakalpojumus, tāpēc vecākiem bez noteiktās dalības maksas jārēķinās ar papildizdevumiem bērna aizvešanai uz nometni, kā arī jāieplāno tam savs laiks, kas kopumā tad var aizņemt pat pusi dienas. Savukārt mēs piedāvājam izmantot transfēra papildpakalpojumu dalībnieka aizvešanai un/vai atvešanai no Rīgas uz nometnes vietu — tas ne tikai ekonomē vecāku laiku, bet arī izmaksā lētāk, nekā izmantojot personīgo transportu.
 4. Atšķirībā no citām nometnēm, mēs vienīgie piedāvājam progresīvu atlaižu sistēmu, kur ATLAIDES SUMMĒJAS!
  1. Atlaidi saņem ģimenes, kuras sūta uz nometni vairākus bērnus,
  2. atlaide tiek piešķirta, savlaicīgi piesakoties uz nometni,
  3. atlaidi saņem visi bijušie mūsu nometņu dalībnieki.
  Kļūstiet par mūsu nometņu dalībniekiem, savlaicīgi plānojiet bērnu vasaru, un ietaupiet naudu!
  Daudzbērnu ģimenes var ietaupīt vēl vairāk, jo tām mēs piedāvājam 15% atlaidi (par atlaides piešķiršanas nosacījumiem lasiet šeit).
 5. Mēs piedāvājam ļoti izdevīgus apmaksas noteikumus — iespēju maksāt pa daļām (4 mēnešus — apm. 50 € mēnesī) BEZ JEBKĀDIEM PROCENTIEM, izmantojot automātisko maksājumu sistēmu. Jūsu ieguvums:
  1. pat ja jums ir nelieli, bet regulāri ienākumi, jūs varat iepriecināt bērnu un uzdāvināt viņam prieku piedalīties nometnē un iegūt skaistas bērnības atmiņas;
  2. jūs varat sabalansēt ģimenes izdevumus, lai tas neietekmētu jūsu finanses.
 6. Piedaloties Mirandas Nometnēs, vecākiem ir iespēja saņemt atpakaļ no valsts 23% no samaksātās dalības maksas (vairāk par to šeit).
 7. Mēs patiesi rūpējamies par bērnu drošību un uzņemamies par to saistības, tāpēc esam viena no retajām nometnēm, kas apdrošina nometnes dalībniekus.
 8. Visas mūsu rīkotās nometnes ir saņēmušas Veselības inspekcijas un VUGD atzinumus, kā arī ir saskaņotas ar vietējo pašvaldību, kas apstiprina, ka nometnes atbilst stingrajai nometņu organizēšanas kārtībai, un jūs varat būt pārliecināti par tās kvalitāti.
 9. Mūsu mērķis — organizēt nometnes, kas bērniem kļūtu par interesantāko vasaras piedzīvojumu!
Kontakti
Lolita Osipova
MIRANDAS NOMETNES ©
Nometņu organizators:
Miranda M. mācību centrs
Reģ. nr. UR: 40003715451
Reģ. nr. IZM Izglītības iestāžu reģistrā: 3360800453
Nometņu vadītāja:
Lolita Osipova
Nometņu vadītājas apliecība Nr. RP000557

Mobilais tel.: 29429191
E-pasts: nometne@apollo.lv
Biroja adrese:
Maskavas iela 42, 308. kab., Rīga (3. stāvs).
(Satiksme: ar 7. vai 9. tramvaju; pieturvieta, braucot no centra: "Jēzus baznīcas iela", braucot virzienā uz centru: "Elijas iela".)

Lūdzam pieteikt savu apmeklējumu, iepriekš zvanot pa tālruni 22829191, lai vienotos par tikšanās laiku!
Nometņu norises vieta:
Zemītes muižas pilsNometnes tiek rīkotas Zemītes pilī, kurā darbojas Zemītes pamatskola.
Adrese: Zemīte, Kandavas novads (no Rīgas apm. 100 km – skat. kartē)

Kā tur nokļūt no Rīgas:
Jābrauc pa Ventspils šoseju līdz otrajai lokveida kustībai, kur no apļa var nogriezties 1) uz Tukumu, 2) uz Ventspili, 3) uz Zemīti. Pagriezieties Zemītes virzienā un brauciet apm. 23 km līdz Zemītei. Iebraucot Zemītē, būs pagrieziens pa labi Kandavas virzienā – tur jānogriežas. Pēc dažiem metriem kreisajā pusē būs pagrieziens ar norādi uz Zemītes pili.

 
© 2004-2020 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.