Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 
Sniegavīra OLAFA vasaras Sniega skola
Sniegavīra OLAFA vasaras Sniega skola

Izglītojoša un radoša piedzīvojumu nometne

ar angļu valodas mācību elementiem

6-9 g.v.

18.- 23.augusts, Zemītes pilī

Sniegavīrs Olafs ir nolēmis kļūt par gudrāko sniegavīru uz pasaules, un ļoti grib mācīties. Tāpēc Elza ir nodibinājusi Sniega skolu, kurā vasarā kopā ar Olafu aicināti mācīties arī bērni. Sniega skolā mācības ir jautras un interesantas! Vai palīdzēsiet Olafam mācīties?

Jūs jau droši vien zināt, ka Elzas mīļākais gadalaiks ir ziema. Taču tagad tuvojas vasara. Vai jūs gribētu pamēģināt vasarā uzburt ziemu? - Kopā ar Elzu tas varētu izdoties!

Sniega skolā Elza iemācīs, kā var uzburt milzu sniegpārslas, kas neizkūst, kā nosarmināt loga rūtis un daudzus citus noslēpumus, kā radīt ziemīgu noskaņu, lai varētu sarīkot sniega ziemas balli!

Arī Olafs ļoti gaida vasaru un priecājas, ka viņam būs daudz jaunu rotaļu biedru, tāpēc ir izdomājis interesantas ziemīgas rotaļas un pat grib sarīkot sniega kaujas! - Atbrauc un uzzini, vai viņam tas izdosies.

Kā pieteikties: aizpildiet pieteikuma veidlapu mājas lapā vai piezvanot uz tālr. nr. 22 82 9191

Laiki:

18.08.2019 – 23.08.2019 (Pieteikties!)

6 - 9 g.v.


© 2004-2018 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.