Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 
ANGĻU valodas mācību un PIRĀTU piedzīvojumu nometne
ANGĻU valodas mācību un PIRĀTU piedzīvojumu nometne

ANGĻU valodas mācību un PIRĀTU piedzīvojumu nometne

14.-19.jūlijs

8-12 g.v., Zemītes pilī

Mācīsimies un izklaidēsimies - apvienosim lietderīgo ar patīkamo!

 


Nometnes leģenda

Ir kļuvis zināms, ka slavenais angū pirāts Henrijs Morgansa - senos laikos, ceļojot pa pasaules jūrām, ir iegriezies arī Latvijā. Ir atrasts slepens vēstījums, kurā stāstīts, ka pirāts katrā savā apmešanās vietā noslēpis daļu savas salaupītās bagātības . Slēptuve tiks atklāta tikai īstiem pirātiem! Tāpēc pirātu skolā atsākas uzņemšana - tiek aicināti zēni un meitenes, kuri vēlas apgūt pirātu prasmes un meklēt apslēptus dārgumus!

Un, tā kā pirāti daudz ceļo pa pasauli, visiem nepieciešams uzlabot arī angļu valodas zināšanas, jo tās noteikti noderēs, meklējot dārgumus!


Mācību programmā:

Intensīvā angļu valodas mācību programma - katru dienu angļu valodas nodarbības, kopā 30 ak.st. - vairāk nekā skolā gandrīz 2 mēnešu laikā!

Visi nometnes dalībnieki tiks dalīti un darbosies grupās- atkarībā no zināšanu līmeņa, kas tiks diagnosticēts pirmajā nometnes dienā testa rezultātā. Vienā grupā būs ne vairāk par 12 cilv.

 

Piedzīvojumu programmā: 

 

Kā pieteikties: Aizpildiet pieteikuma veidlapu mājas lapā vai piezvanot uz tālr. nr. 29429191

   

Laiki:

14.07.2019 – 19.07.2019 (Pieteikties!)

8 - 12 g.v.


© 2004-2018 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.