Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 

SPOKU MEDNIEKU nometne TRANSILVĀNIJAS viesnīcā

SPOKU MEDNIEKU nometne TRANSILVĀNIJAS viesnīcā

Spoku mednieku nometne Transilvanijas viesnīcā

21.-26.jūlijs. .

Izglītojoša nometne 6-8.g.v.bērniem, īpaši tiem, kuri piedalās nometnē pirmo reizi. 

Ķersim spokus Zemītes pilī. No Rīgas un atpakaļ tiek organizēts autobuss.

Skubi Dū ielūdz bērnus uz savu dzimšanas dienu, kuru svinēs Zemītes pilī, kas uz vasaras laiku kļūs par Transilvānijas viesnīcas filiāli. Tāpēc uz svinībās ir ielūgts arī Transilvānijas īpašnīcas saimnieks - Vampīru paps, kurš grib ierasties ar visiem saviem spokainajiem draugiem.

Tā noteikti būs jautrākā un spokainākā dzimšanas dienas ballīte!

Piesakies un gaidi ielūgumu no Skubi-Dū uz viņa dzimšanas dienu!

 

Pieteikties, aizpildot pieteikuma veidlapu, var ŠEIT.

 

Nometne paredzēta visjaunākajiem nometņu dalībniekiem - pirmsskolas bērniem un 1. klasi beigušajiem skolēniem, īpaši tiem, kas piedalās nometnē pirmo reizi.

Nometnē bērni mācīsies patstāvību un tiks radināti atrasties prom no mājām un vecākiem, kas atvieglos bērnu turpmāko saskarsmi nākotnē skolā un citos jaunos kolektīvos.

Rotaļu un spēļu veidā bērni mācīsies veidot jaunus kontaktus ar vienaudžiem un iegūs jaunus draugus. Radošajās nodarbībās bērni apgūs jaunas iemaņas un attīstīs savas radošās spējas. Grupu darbā bērni mācīsies risināt jautājumus kopīgi un strādāt kolektīvi.

 

Nometnes dienas režīms pielāgots pirmsskolas vecuma bērniem - ar pusdienlaika atpūtas pauzēm un savlaicīgu došanos gulēt.

 

 

       

Pieteikšanās kārtība:

1) jāaizpilda PIETEIKŠANĀS veidlapa ŠEIT ;

2) divu dienu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas jāsamaksā reģistrācijas maksa Eur 50, pārskaitot uz SIA"Miranda M." (reģ.nr. 40003715451) kontu: LV65UNLA0050005394724, maksājumā jānorāda: "Reģistrācijas maksa; dalībnieka vārds, uzvārds; nometnes datumi);

3) maksājuma apliecinājums (telefona ekrānšāviņš vai pdf fails) jānosūta uz nometnes kontakttālruni WhatsApp : 22089191;

4) pēc maksājuma apliecinājuma saņemšanas tiks apstiprināts vietas rezervējums un izsūtīti dokumenti.

Dalības maksu varēs maksāt pa daļām: decembrī saņemtajiem pieteikumiem pirmās iemaksas Eur 100 termiņš būs līdz 31.janvārim, atlikušo dalības maksas daļu varēs samaksāt vienā vai vairākos maksājumos ne vēlāk kā divas nedēļas pirms nometnes sākuma.

Dalības maksa:

Atlaides (*summējas):

Ja ģimenei ir Goda ģimenes statuss, tad ar 3+Ģimenes karti vienam bērnam no ģimenes tiek piešķirta maksimālā atlaide Eur 25 (nesummējas ar citām atlaidēm), pat ja no ģimenes piedalās tikai viens bērns (ja piedalās vairāki, tad pārējiem skat.augstākminētās atlaides).

No Rīgas uz nometnes vietu (100 km) un atpakaļ tiek organizēts transports, kuru var pieteikt pieteikuma veidlapas pildīšanas laikā. Piemaksa par transportu vienā virzienā Eur 15.

 

 

 

Laiki:

21.07.2024 – 26.07.2024 (Pieteikties!)

6- 8 g.v.


© 2004-2020 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.