Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 
Pieteikties
Pieteikums
Maiņa:
Dalībnieka...
* vārds:
* uzvārds:
* personas kods:
* skola, kurā mācās, vai bērnudārzs:
* klase, kuru šogad beidz:
draugs:
Ja jūs zināt, ka tiks/tika pieteikts/i jūsu bērna draugs/i, lūdzu, norādiet drauga vārdu uzvārdu – tas tiks ņemts vērā, izmitinot guļasvietās kopā.
Viena no vecākiem (kurš parakstīs dokumentus)...
* vārds:
* uzvārds:
* personas kods:
Kontakti
* Dzīvesvietas adrese (uz kurieni sūtīt pastu):
* Pasta indekss:
* Telefons:
E-pasta adrese:
Piezīmes
Vai pieteiktais dalībnieks ir jau piedalījies kādā no Mirandas Nometnēm: 
Uzrakstiet pēdējo gadu, kad bijāt kādā no Mirandas Nometnēm.
Ja atceraties, uzrakstiet arī nometnes nosaukumu:
* Kā jūs uzzinājāt par Mirandas nometnēm:
Google
Ieteica paziņas, kas bija Mirandas Nometnēs
Saņēmu pa pastu nometņu katalogu
Nopirku nometņu katalogu kopā ar žurnālu
            Norādiet, ar kādu:
Redzēju plakātu
            Norādiet, kur:
Draugiem.lv
ZIP.lv
Cits avots
            Norādiet, kāds:
Vai Jums ir 3+ daudzbērnu ģimenes karte: 
Lūdzu, ievadiet 3+ kartes numuru:
Vai vēlaties izmantot nometnes organizēto transportu dalībnieka aizvešanai/atvešanai:     
Pirms pieteikuma aizpildīšanas lūdzam iepazīties ar Miranda M.mācību centra sniegto personas datu apstrādes informāciju. Miranda M.mācību centrs kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. Miranda M.mācību centra sniegto pakalpojumu ietvaros personas dati tiek apstrādāti tam nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības, kā arī, lai nodrošinātu klientu pēcapkalpošanas un informatīvo servisu. Lai nodrošinātu pakalpojuma sniegšanu, tiek apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, personas kods u.c. Datu apstrādes mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un dažādu jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamatojums ir uzņēmuma leģitīmās intereses uzņēmējdarbības veikšanai. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais nometņu organizēšanas pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana.

Pieteikumā pieprasīto datu apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nepilnīga sniegšana vai nesniegšana var kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu.

Miranda M.mācību centra klientam attiecībā uz saviem datiem ir tiesības īstenot Vispārīgajā datu aizsardzības regulā (VDAR) noteiktās tiesības. Plašāka informācija par Miranda M.mācību centra īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama Miranda M.mācību centra privātuma paziņojumā.
© 2004-2020 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.